Šití pracovních oděvů na míru – Střední a Severní Čechy

Šití pracovních oděvů na míru je v oblasti Střední a Severní Čechy stále velmi žádanou službou. Kvalitní pracovní oděvy jsou nezbytné pro bezpečnost a pohodlí při práci.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1BENEVITA, s.r.o.

Malé Náměstí 2006, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Chráněná pracovní místa OZP. Zabýváme se polotěžkým šitím na zakázku převážně zdravotně postiženými.

2Šindlerová Dana

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Cvočkařská 284/7, Hořovice

Jsme produkční tiskové a reklamní studio a zabýváme se komplexní výrobou reklamy. Nabízíme ofsetový,malonákladový produkční digitální tisk - venkovní a vnitřní reklamu - dárkové a reklamní předměty - potisk a výšivku textilu - velkoplošný tisk - potisk a dekoraci hrnků.

3TOP N&V s.r.o.

Velvarská 1468, Kladno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba, prodej a velkoobchod pracovních oděvů, ochranných pomůcek. Nabízíme pracovní a zdravotní obuv, montérky pracovní i dětské, kombinézy, rukavice, brýle, respirátory, štíty. Zakázkové šití pracovních obleků včetně výšivky a potisku loga. Poskytujeme náhradní plnění.

4Irena Schedeliková

Tržní náměstí 5, Teplice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na zakázkové šití a opravy oděvů či výrobu bytového textilu i dětských doplňků.

5Šubrt Karel - Obchodní a reklamní agentura

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Mezi vodami 1955/19, Praha 4 - Modřany Bezdlužná

Naše firma byla založena v roce 1990 Karlem Šubrtem jako jedna z prvních tiskáren v České republice zabývajících se potiskem trik. Celkový vývoj v oblasti sítotisku a specializace na potisk trik nám umožnil díky dlouholetým zkušenostem z reklamního oboru dostat se na vysokou úroveň a kvalitu tisku.

6MEDULKA s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(59)
Bubenská 421/3 , Praha 7 -Holešovice
Dnes už má zavřeno

MEDULKA s.r.o. nabízí poměrně velký sortiment svatebních, společenských a večerních šatů pro ženy i muže. Nabízí se možnost zakoupení šatům které vám budou vytvořeny přímo na míru nebo je možnost si šaty pouze vypujčit na váš velký večer. Mezi další služby patří zakázkové krejčovství nebo svatební…

7Oblastní muzeum v Mostě, příspěvková organizace2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(481)
Čsl. armády 1360/35, Most
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Muzeum bylo založeno v roce 1888 a zaměřovalo se především na dějiny, vlastivědu a folklór německé části obyvatelstva. V současné době nabízí stálé expozice, výstavy, odborné a kulturní akce pro veřejnost zaměřené především na historii i přírodu Mostecka a okolí.

8Podkrušnohorské technické muzeum, o.p.s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(255)
tř. Budovatelů 2830…, Most
Dnes už má zavřeno

V roce 2003 vzniklo na bývalém hlubiném dole Julius III Podkrušnohorské technické muzeum, jehož hlavním cílem je ukázat veřejnosti historii dobývání a zpracování uhlí v centrální části severočeské hnědouhelné pánve. Posláním muzea je rozšíření možností cestovního ruchu o unikátní objekt v…

9Sdružení TULIPAN, z.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Sokolská 113/8, Liberec I-Staré…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším hlavním posláním je podpora samostatnosti, občanského začlenění a realizace volnočasových aktivit rozvíjejících osobnost lidí se zdravotním postižením a podpora sebeobslužných dovedností, ale i prosociální a prointegrační výcvikově-metodická činnost.

10MAXX služby.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Španielova 1279/30, Praha 6-Řepy Bezdlužná

Provádíme úklidy domácnost,skladů a kanceláří i panelových a rodinných domů včetně mytí oken a výloh. Dále nabízíme čištění koberců a čalounění či zprostředkování hospodyní krátko i dlouhodobě. Poskytujeme širokou škálu služeb, například žehlení a mandlování, hlídání domácích zvířat a dětí,…


Firmy v dalších lokalitách


Šití pracovních oděvů na míru v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít na mysli, že šití oděvů na míru je nejen o estetice, ale také o funkčnosti. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete řadu zkušených švadlen, kteří vám rádi pomohou s výběrem materiálu a navrhnou vám ideální řešení pro vaše pracovní potřeby. Díky šití na míru získáte oděv, který bude perfektně sedět a bude vám sloužit mnoho let. Pokud hledáte kvalitní pracovní oděvy, neváhejte kontaktovat švadleny v oblasti Střední a Severní Čechy.