Školní zájezdy – Střední a Severní Čechy

Školní zájezdy jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále oblíbenější. Rodiče a učitelé si uvědomují, že cestování je skvělý způsob, jak rozvíjet vzdělání a zároveň se bavit.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1EURO TIME PRAHA, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Za Zahradou 1053/1, Praha 6
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Naše cestovní kancelář EURO TIME PRAHA se specializuje na letní dovolenou i zimní dovolenou. Vyberte si u nás dovolenou v Itálii, dovolenou v Chorvatsku nebo dovolenou v Rakousku. Pořádáme euro víkendy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy a školní zájezdy.

2101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mělnická 228/31, Brandýs nad Labem…
Otevřeno od 8:00

Nabídka ubytování po celém pobřeží chorvatského Jadranu a ostrovů. Pořádáme pobytové zájezdy, zájezdy školní i firemní, rekondiční a relaxační, sportovní. Jsme členem asociace cestovních kanceláří ACK ČR a Klubu desátníků - sdružení cestovních kanceláří spolehlivě působících na našem trhu déle než…

3EichlerBUS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Benešovská 45, Divišov Bezdlužná

Jsme dopravní a cestovní kancelář. Poskytujeme přepravu luxusními autobusy. Spolupracujeme s CK THERMAL TRAVEL. Pořádáme zájezdy i školní výlety. Poskytujeme servis autobusů.

4ARCUS, spol. s r.o. - cestovní kancelář

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Kardašovská 691, Praha 9 - Hloubětín Bezdlužná

Cestovní kancelář. Zaměřujeme se zejména na hromadné zájezdy pro školy či sportovní kluby.

5Cestovní kancelář - Sport s.r.o.2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Janov nad Nisou 1284, Janov nad Nisou Bezdlužná

Provozujeme cestovní kancelář a hotel Velký Semerink. Specializujeme se na organizace různých školních, firemních a dalších akcí od A do Z. Pomocí různých outdoorových a jiných zajímavých aktivit pomáháme seznamovat kolektivy již více než 12 let.

6MARiMAR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Bořivojova 878/35, Praha 3 Žižkov Bezdlužná

Bavíme se spolu s Vámi a s Vašimi dětmi více než 20 let. Pořádáme v ČR i zahraničí: dětské letní i zimní tábory, školy v přírodě, školní, tematické výlety, lyžařské kurzy, lyžařská škola pro děti a dospělé, školení lyžařských instruktorů, cyklopobyty, pobyty pro rodiny s dětmi s animačním programem…

7PANGEA-TRAVEL.CZ s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Podhorská 710/7, Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme cestovní a dopravní kancelář. Zaměřujeme se hlavně na skupinové a školní zájezdy a také na zájezdy na klíč (přímo na míru). Tyto zájezdy využívají převážně firmy, sportovní kluby, různé spolky a další. S námi můžete cestovat napříč celou Evropou a také do USA.

8ARCES - cestovní agentura a kancelář

Cestovní kancelář nabízí skupinové zájezdy, školní výlety, výlety pro seniory, tuzemské i zahraniční. Dále zajišťuje průvodcovské služby, poznávací prohlídky, exkurze, atd.

9Jiřina Gabrielová- Cestovní agentura ORBIS

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Moskevská ulice 81, Česká Lípa
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti cestovního ruchu a průvodcovství. Zajišťujeme zájezdy do ČR i zahraničí.

10HOSPODÁŘSKÝ DVŮR BOHUSLAVICE, s.r.o. (Praha)1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(787)
Bohuslavice 10, Bohuslavice (Telč)
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zažijte jedinečnou atmosféru našeho hospodářského dvora. Pochutnejte si v restauraci s krbem a výhledem do stáje. Odpočiňte si v nově zrekonstruovaném hotelu a stylových apartmánech. Pořádáme také svatby, nabízíme prostory pro firemní školení a teambuidingy. Areál je vhodný také pro školy


Firmy v dalších lokalitách


Školní zájezdy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nabídka školních zájezdů v oblasti Střední a Severní Čechy je velmi široká a zahrnuje jak kulturní výlety do městských památek, tak i sportovní aktivity v přírodě. Děti si mohou užít například návštěvu zámku v oblasti Střední a Severní Čechy, projížďku na koni v okolí, nebo výlet do přírodního parku. Školní zájezdy jsou skvělou příležitostí pro děti, aby si rozšířily své obzory a získaly nové zážitky.