Skříňová vozidla – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Klimacar, s.r.o. (Praha)2 pobočky

Jateční 628, Zlín Bezdlužná

Klimacar, s.r.o. Zlín provádí opravy a montáže klimatizace do auta, transportního chlazení, servo řízení, servo čerpadel, nezávislého topení, motorů a převodovek.

2KOV Velim s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolská 615, Velim Bezdlužná

V roce 1991 se k tradiční výrobě odlitků z neželezných kovů přidala výroba nástaveb na nákladní automobily, postupně rozšířená o přestavby nákladní, dodávkových i osobních automobilů. Později přibyla ještě strojní výroba. V devadesátých letech firma rovněž rozšířila své obchodní aktivity do…

3Černý Miroslav - nástavby2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Otradovice 65, Skorkov

Výroba valníkových a skříňových nástaveb, opravy nástaveb, prodej náhradních dílů pro nástavby.

4ENZO CINE, s.r.o.1 pobočka

Růžová, Rudná
Dnes už má zavřeno

Nabízíme pronájem mobilní odhlučněné elektrocentrály do 300kW výkonu na podvozcích IVECO 4x4 (200kW a 260kW) a MAN 300kW. Zajišťujeme osvětlovací práce pro film, tv a reklamu. Pronájem osvětlovací techniky a nákladních skříňových automobilů.

5Kužel Zdeněk - opravy převodů

Specializace na opravy převodových skříní všech silničních vozidel.

6CENTRUM PŘÍVĚSŮ.CZ- Vladimíra Kozáková

4.7
★★★★★
★★★★★
(125)
Kokořínská 1623/100, Mělník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a dodáváme nákladní přívěsy, přívěsy pro přepravu koní, vleky, hospodářských zvířat, skříňové přívěsy, přepravníky automobilů, vozíky, motocyklů, přepravníky strojů a mechanizace, sklápěcí přívěsy - zadní a třístranné, speciální přívěsy, univerzální přívěsy. Kvalitní německé…

7Novospol Liberec, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. Milady Horákové…, Liberec VI-Rochlice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu a opravy nástaveb nákladních automobilů, valníků a skříní. Dále dodáváme, montujeme a poskytujeme servis hydraulických plošin.

8HAGEMANN a.s. Závod Praha3 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Prosecká 74, Praha 9

Prodej nákladních a užitkových vozidel a náhradních dílů. Nabídka servisu a výroby užitkových nástaveb. Provádíme veškeré záruční opravy na vozidlech Avia a pozáruční opravy vozidel všech značek, včetně oprav vojenské pozemní techniky. Patříme mezi největší výrobce užitkových nástaveb v ČR. Dále…

9LIVE STREAM s.r.o.- Rafservis.cz

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Pikrtova 1317/3, Praha 4-Nusle
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme elektromechanické díly a LED svítidla pro OEM či lodě, karavany a stavební stroje, autobusy i speciální vozidla a další. Dále nabízíme LED autožárovky, lišty 12 - 24V i 230V, spínací skříňky a pojistkové skříňky, spínače i tlačítka, zásuvky i antény.

10Student-Car2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
U Cukrovaru 287, Mladá Boleslav
Otevřeno do 22:00

Jsme autopůjčovna se širokým sortimentem nabízených služeb. Primárně se zaměřujeme na pronájem osobních vozů všech kategorií. Dále pak nabízíme pronájem obytných vozů, dodávek (i se skříní vhodnou pro stěhování), zemědělských zařízení a traktorů.


Firmy v dalších lokalitách


Skříňová vozidla v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Skříňová vozidla najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.