Smluvní podniková doprava – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými prosperujícími podniky, které se specializují na smluvní dopravu. Tyto společnosti nabízejí široké spektrum služeb, včetně přepravy zboží, materiálů a dalších produktů.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Smluvní přeprava osob Svoboda

Smluvní přeprava osob Svoboda, se sídlem Chrudimská 2157/7, 130 00, Praha-Vinohrady, v okrese Praha 10 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly…

2Smluvni-taxi.cz

Smluvni-taxi.cz, se sídlem Libocká 651/51, 161 00, Praha-Liboc, v okrese Praha 6 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1990. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…

3Petr Sekanina

Petr Sekanina, se sídlem Mrkvičkova 1363/13, 163 00, Praha-Řepy, v okrese Praha 6 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

4FURRABUS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(206)
Penízovková 198, Pitkovice-Praha 10 Bezdlužná

FURRABUS s.r.o., se sídlem Penízovková 198, 104 00, Pitkovice-Praha, v okrese Praha 10 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 314824, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…


Firmy v dalších lokalitách


Smluvní podniková doprava v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému vynikajícímu týmu profesionálů a modernímu vozovému parku jsou schopny poskytnout svým zákazníkům vynikající kvalitu služeb za konkurenceschopné ceny.

Smluvní doprava je pro podniky v oblasti Střední a Severní Čechy klíčová, protože umožňuje rychlé a spolehlivé doručení zboží a materiálů. Tyto společnosti jsou schopny přizpůsobit se potřebám svých zákazníků a nabídnout jim individuální řešení, které odpovídá jejich požadavkům.

Díky smluvní dopravě mohou podniky v oblasti Střední a Severní Čechy snadno a efektivně řešit své logistické potřeby. Tyto společnosti nabízejí široké spektrum služeb, včetně přepravy zboží, materiálů a dalších produktů. Smluvní doprava je pro podniky v této oblasti klíčová, protože umožňuje rychlé a spolehlivé doručení zboží a materiálů.