Smluvní právo – Střední a Severní Čechy

Smluvní právo je oblastí, která se v poslední době stává stále důležitější pro firmy v oblasti Střední a Severní Čechy. Tato právní oblast se zabývá uzavíráním smluv mezi různými stranami a jejich dodržováním.

1–10 firem z 48 nalezených Filtry

1JUDr. Martin Vlasák - advokát

Mírové náměstí 117, Kouřim Bezdlužná Ověřená

Poskytuji poradenství, komplexní právní služby v oblasti rodinného, pracovního, občanského práva, dále převody nemovitostí, vymáhání pohledávek, právní poradenství, včetně sepisování veškeré smluvní agendy. Nabízím zastupování před soudy, obhajobu, žaloby, právníky a právní poradenství, převody…

2Sedlatý Bohuslav, JUDr., advokát

2.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Boleslavská třída…, Nymburk Bezdlužná

Advokátní generální praxe, zejména občanské právo, obchodní právo, rodinné právo, trestní právo.

3JINDRÁK MIROSLAV JUDr.

Právo občanské, rodinné, obchodní, živnostenské, pracovní, správní, bytové, pozemkové, družstevní, stavební, trestní, přestupky. Převody nemovitostí, rozvody, výživné, vymáhání pohledávek, právní služby v oblasti cizineckého režimu. Smluvní vztahy.

4JUDr. Janáková Anna- JANÁK, ZEITHAML & spol.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí T. G.…, Příbram

Advokátní služby v oblasti konkursního, majetkového a smluvního práva.

5KAŇKA & ŠAFKA, advokáti s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Pod Hybšmankou 2339…, Praha 5 - Smíchov Bezdlužná

Provozujeme advokátní kancelář poskytuje právní služby se zaměřením zejména na obchodní a občanské právo a zakládání i likvidaci a správu obchodních společností dále provádění due diligence a prodej či pronájem nemovitostí jakož i na právní aspekty jejich výstavby dále zajišťujeme vymáhání…

6Advokátní kanceláře Kincová Uhlíř Vojtková

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mánesova 1645/87, Praha 2 - Vinohrady Bezdlužná

Zabýváme se rodinným, občanským, obchodním, trestním i správním právem. Specializujeme se na nemovitosti, bytové právo a vymáhání pohledávek.

7JUDr. Jiří Janoušek, advokát

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Badeniho 291/3, Praha 6 – Hradčany Bezdlužná

Právní služby se zaměřením na občanské, obchodní i insolvenční právo, rozhodčí řízení, exekuce a výkon rozhodnutí.

8Advokátní kancelář - JUDr. Václav Mrzena1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svobodova 136/9, Praha 2 - Vyšehrad
Otevřeno od 8:30

Poskytujeme advokátní služby zaměřené převážně na občanské právo, pracovní právo a správní právo.

9Advokátní kancelář Mgr. VOJTĚCH LUTIŠAN

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Sovova 709/5, Litoměřice Bezdlužná

Advokátní kancelář sídlí v samém centru Litoměřic v Sovově ulici. Při poskytování právních služeb kladu důraz především na odbornost, osobní přístup, důvěru mezi advokátem a klientem a diskrétnost. Snažím se svým klientům vycházet vstříc a přizpůsobovat se jejich potřebám a možnostem. Specializuji…

10ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - JUDr. OTTLOVÁ VĚRA

Advokátní kancelář. JUDr. Věra Ottlová poskytuje právní pomoc v oblasti práva - rodinného, občansko-právního, pozemkového a trestního. Nabízím advokátní služby v oblasti rozvodů a společného jmění manželů.


Firmy v dalších lokalitách


Smluvní právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Je důležité mít kvalitní právní zázemí, aby byly smlouvy správně formulovány a aby bylo možné v případě sporů efektivně řešit případné problémy. Smluvní právo se také týká ochrany práv a zájmů jednotlivých stran, a proto je důležité mít kvalitní právní zástupce, kteří vám pomohou v případě potřeby. Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti smluvního práva v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi v této oblasti.