Smrkové řezivo – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho lesů, kde se těží kvalitní smrkové řezivo. Tento druh dřeva je velmi oblíbený pro svou pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1F & T s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vražkov 170, Vražkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou stavebního řeziva a truhlářského řeziva. U nás seženete kvalitní palubky, plotovky, KVH hranoly, OSB desky a další řezivo. Součástí našich služeb je prodej palivového dřeva a prodej briket.

2DŘEVO Tvrdík

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
U Trati 2, Malešov Bezdlužná

Výroba a prodej truhlářského a stavebního řeziva, palubek, OSB desek. Pořez, hoblování, impregnace řeziva.

3PILA PELC - Křenek

Křenek 2, Křenek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavební řezivo - krovy včetně montáže, impregnace, výroba na zakázku: srubové - chatky, altány, pískoviště, stoly, lavice. Vše se zpracovává ze smrkového, dubového a borového dřeva.

4Ing. Madaj Štefan

Smrkové a borovicové spárovky ze skandinávské suroviny, skandinávské smrkové a borovicové řezivo, lepené desky, lamely, dřevěné brikety, masivní a velkoplošné desky.

5Městské lesy Doksy, s.r.o.

Valdštejnská 258, Doksy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se těžbou a přibližováním dřeva. Zaměřujeme se také na pěstební práce, jako je zalesnění, ochrana kultur, oplocení a výchova porostů. Poskytujeme služby v myslivosti. Nabízíme především smrkové a borové surové dříví. Zajišťujeme výkup všech dřevin, rozměrů a jakosti.

6JOSJIR, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem stavebního řeziva. Nabízíme stavební hranoly, prkna, fošny stavební, střešní latě, smrkové piliny, palivové dřevo měkké smrkové apod.

7Brůna František

Vyrábíme stavební smrkové řezivo od 2 do 15 m.


Firmy v dalších lokalitách


Smrkové řezivo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Smrkové řezivo se využívá především v oblasti stavebnictví, kde se používá na výrobu trámů, fošen, latí a dalších stavebních prvků. Díky svému charakteristickému vzhledu se smrkové řezivo také často používá na výrobu nábytku a dekorativních prvků. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné sehnat smrkové řezivo v různých rozměrech a kvalitách, které splňují veškeré požadavky zákazníků. Pokud hledáte kvalitní a odolné řezivo pro vaše projekty, smrkové řezivo z oblasti Střední a Severní Čechy je skvělou volbou.