Soukromé společnosti – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je plná soukromých firem, které se specializují na různé obory. Tyto firmy se vyznačují vysokou úrovní kvality a profesionality, což je důvodem, proč jsou tak úspěšné.

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1STAVMIKA s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kutnohorská 41, Kolín

Stavební společnost Stavmika s.r.o. byla založena v roce 2007, kdy došlo ke změně z fyzické osoby na právnickou formu podnikání. První zakázky byly realizovány již v roce 2003 po té, kdy jednatel společnosti s dlouholetou praxí v řízení staveb u velké stavební společnosti začal realizovat stavební…

2Reinisch a Partner s.r.o. - truhlářství a design

Filip Reinisch navázal na rodinnou podnikatelskou tradici datovanou od roku 1923. Na základe vzdělání v Uměleckých řemeslech Praha, založil v roce 1990 firmu "Umělecké truhlářství - Reinisch". Do roku 1992 se firma zabývala převážně restaurováním. V tomto roce se stavá členem asociace restaurátorů.…

3Jan Špaček - EKOGAS

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vrbová 377, Měšice Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1991 bývalým pracovníkem společnosti ČKD Dukla, střediska servisu hořáků. Ihned po svém založení firma začala poskytovat služby z části tvořenou bývalými zákazníky společnosti ČKD Dukla s postupním rozšířením servisních prací na další značky plynových kotlů. Začátky byly…

4AB PARTY TENT, spol. s r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Družstevní 347, Nehvizdy Bezdlužná

Specializujeme se na pronájem party stanů a zároveň poskytujeme kompletní servis k uspořádání společenských, sportovních, firemních či soukromých akcí. Nechte veškeré starosti na nás, uspořádáme za vás párty se vším všudy! Otevírací doba po telefonické domluvě.

5RETIC CZ, s.r.o.

Jana Nohy 1237, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme pletiva, ploty, tkaniva a příslušenství. RETIC, s.r.o. je soukromá společnost, která se za více než 23 let svojí existence stala jedním z dominantních výrobců v Evropě.

6KOMPOZIT spol. s r.o.- Průmyslové podlahy

Specializujeme se na průmyslové podlahy, stěrkové systémy, lité podlahy, polyuretanové podlahy a podlahy ze syntetických pryskyřic.Průmyslové podlahy pro každého – lité a štěrkové epoxidové nebo polyuretanové. Stavební společnost Kompozit založená r. 1991 se specializuje na průmyslové podlahy;…

7AREA TZB a.s.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
5. května 1073, Dobřichovice

Společnost Area TZB a.s. působí na trhu od roku 1992, v podobě akciové společnosti od roku 1999. Představuje moderní soukromou společnost, která svou činnost zaměřuje především do oblasti komplexních dodávek technického zařízení budov v profesích VZT, ÚT, chlazení, ZTI, MaR. Ve společnosti je…

8DUOLIT s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Míru 432, Králův Dvůr Bezdlužná

Společnost DUOLIT s.r.o. je certifikovaným specialistou na zpracování umělého kamene a zakázkovou výrobu nábytku jak pro soukromé, tak i komerční účely. Materiál využíváme značek CORIAN a HI-MACS.

9Froněk, spol. s r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Zátiší 2488, Rakovník

Stavební firma v oboru dopravních staveb. Společnost má zavedený integrovaný systém řízení společnosti certifikovaný dle ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 14001:2016, ČSN OHSAS 18001:2008. Hlavní činností je doprava a mechanizace. Vyrábíme, těžíme a upravujeme lomový kámen z kamenolomu Brant.

10AB PARTY TENT, spol. s r.o. (pobočka Praha 9 - Letňany)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Beranových 65, Praha 9 - Letňany Bezdlužná

Specializujeme se na pronájem party stanů a poskytujeme cateringové služby. Naleznete u nás vše nezbytné k uspořádání společenských, sportovních, firemních či soukromých akcí. Nechte veškeré starosti na nás, uspořádáme za vás párty se vším všudy!


Firmy v dalších lokalitách


Soukromé společnosti v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho soukromých firem, které se zaměřují na výrobu, služby, obchod a další obory.

Tyto soukromé firmy jsou velmi důležité pro místní ekonomiku a zaměstnanost. Díky nim se v oblasti Střední a Severní Čechy nachází mnoho pracovních příležitostí a lidé zde mohou najít práci v různých oborech. Soukromé firmy v oblasti Střední a Severní Čechy se vyznačují vysokou kvalitou služeb a produktů, což je důvodem, proč jsou tak oblíbené mezi zákazníky.

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho soukromých firem, které se specializují na různé obory. Tyto firmy se vyznačují vysokou úrovní kvality a profesionality, což je důvodem, proč jsou tak úspěšné. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní firmu v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se vyplatí zaměřit se na soukromé firmy, které zde působí.