Specifické poruchy učení – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Lexik, vzdělávací centrum a pedagogicko-psychologická poradna, s.r.o.

Jsme moderní vzdělávací, jazykové a poradenské centrum (pedagogicko psychologická poradna, párová i rodinná terapie) se specializací na specifické poruchy učení u dětí i dospělých.Poskytujeme kvalitní jazykovou výuku pro děti i dospělé v příjemném prostředí s přívětivými zaměstnanci a trpělivými…

2Církevní základní škola logopedická Don Bosco a mateřská škola logopedická2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolákova 555/1, Praha 8 - Bohnice Bezdlužná

Jsme církevní mateřská a základní škola logopedická. Zajišťujeme celodenní péči pro děti od 3 let z celé ČR po celou dobu jejich školní docházky. Mimopražští mají možnost ubytování na internátě.

3Rývová Denisa - PoraDYS

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kleinerova 1504, Kladno Bezdlužná

Provozujeme soukromou speciálněpedagogickou a psychologickou poradnu. Nabízíme kurzy pro předškolní děti, doučování a psychologické poradenství. Nápravy grafomotorických obtíží u předškolních a školních dětí. Nápravy pro vývojovou poruchou pozornosti ADHD,ADD.

4Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 5

Nabízíme poskytování služeb zaměřených na psychologickou a speciálně pedagogickou pomoc pro rodiče s dětmi ve věku od 3 let do ukončení středoškolské docházky.

5Mgr. Martin Jan Šverma - Logopedie, psychologie, speciální pedagogika

Náprava vrozených, či získaných logopedických vad u dětí a dospělých. Psychologická konzultace a terapie v náročné situaci, kdy máte pocit, že nic nestačíte a nemáte ve svém okolí někoho, kdo by Vám pomohl odlehčit. V mé nabídce najdete i služby Rétoriky.

6Pedagogicko-psychologická poradna, Česká Lípa, Havlíčkova 443, příspěvková…

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 443, Česká Lípa Bezdlužná

Provoz pedagogicko-psychologické poradny. Poradíme Vám jak bojovat s šikanou, kdy navštívit logopeda, poskytneme spoustu dalších rad ohledně výchovy Vašich dětí.

7Drábová Světlana

Zabýváme se diagnostikou a nápravou specifických poruch učení a chování. Pořádáme dětské letní tábory a cvičení s dětmi v bazénu.

8KRČMÁŘOVÁ IVA

Logopedická ambulance se specializací na vady řeči, poruchy hlasu, učení, sluchu a na nemocné po mozkových příhodách s afázií.

9TYL Jiří, PhDr.

Naším oborem je nabídka služeb v oboru klinické psychologie. Zaměřujeme se na léčbu poruchy pozornosti, diagnostické vyšetření EEG, deprese, seberozvoj a další. Specializujeme se i na léčbu úzkostí, stresu, poruchy učení, neurologické obtíže a jiné. Zabýváme se i problémy s denním či nočním…

10Vlasáková Zdeňka, Ing.

Zaměřuji se na nápravu specifických poruch učení. Zabývám se dyslexií, dysgrafií, dysortografií, dyskalkulií a speciální pedagogikou. Nabízím doučování, nácvik intermodality, seriality, cvičení paměti, rozvoj pozornosti a pravo-levé orientace.


Firmy v dalších lokalitách


Specifické poruchy učení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Specifické poruchy učení najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.