Specifické poruchy učení – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Mgr. Olga Lacinová - psycholog1 pobočka

Psychologická ordinace pro děti a dospělé. Psychodiagnostika a terapie dětí a dospělých. Posouzení školní zralosti, prevence specifických poruch učení, nápravy specifických poruch učení, poruchy pozornosti a aktivity, poruchy chování, úzkosti, poruchy spánku, psychosomatické potíže, deprese, fobie,…

2Lexik, vzdělávací centrum a pedagogicko-psychologická poradna, s.r.o.

Jsme moderní vzdělávací, jazykové a poradenské centrum (pedagogicko psychologická poradna, párová i rodinná terapie) se specializací na specifické poruchy učení u dětí i dospělých.Poskytujeme kvalitní jazykovou výuku pro děti i dospělé v příjemném prostředí s přívětivými zaměstnanci a trpělivými…

3Církevní základní škola logopedická Don Bosco a mateřská škola logopedická2 pobočky

Jsme církevní mateřská a základní škola logopedická. Zajišťujeme celodenní péči pro děti od 3 let z celé ČR po celou dobu jejich školní docházky. Mimopražští mají možnost ubytování na internátě.

4Rývová Denisa - PoraDYS

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kleinerova 1504, Kladno Bezdlužná

Provozujeme soukromou speciálněpedagogickou a psychologickou poradnu. Nabízíme kurzy pro předškolní děti, doučování a psychologické poradenství. Nápravy grafomotorických obtíží u předškolních a školních dětí. Nápravy pro vývojovou poruchou pozornosti ADHD,ADD.

5Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 5

2.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Kuncova 1580/1, Praha 13 - Stodůlky Bezdlužná

Nabízíme poskytování služeb zaměřených na psychologickou a speciálně pedagogickou pomoc pro rodiče s dětmi ve věku od 3 let do ukončení středoškolské docházky.

6Mgr. Martin Jan Šverma - Logopedie, psychologie, speciální pedagogika

Náprava vrozených, či získaných logopedických vad u dětí a dospělých. Psychologická konzultace a terapie v náročné situaci, kdy máte pocit, že nic nestačíte a nemáte ve svém okolí někoho, kdo by Vám pomohl odlehčit. V mé nabídce najdete i služby Rétoriky.

7Pedagogicko-psychologická poradna, Česká Lípa, Havlíčkova 443, příspěvková…

Provoz pedagogicko-psychologické poradny. Poradíme Vám jak bojovat s šikanou, kdy navštívit logopeda, poskytneme spoustu dalších rad ohledně výchovy Vašich dětí.

8Mgr. Olga Lacinová - psycholog (Praha - město)1 pobočka

Psychologická ordinace pro děti a dospělé. Psychodiagnostika a terapie dětí a dospělých. Posouzení školní zralosti, prevence specifických poruch učení, nápravy specifických poruch učení, poruchy pozornosti a aktivity, poruchy chování, úzkosti, poruchy spánku, psychosomatické potíže, deprese, fobie,…

9Drábová Světlana

Zabýváme se diagnostikou a nápravou specifických poruch učení a chování. Pořádáme dětské letní tábory a cvičení s dětmi v bazénu.

10KRČMÁŘOVÁ IVA

Logopedická ambulance se specializací na vady řeči, poruchy hlasu, učení, sluchu a na nemocné po mozkových příhodách s afázií.


Firmy v dalších lokalitách


Specifické poruchy učení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Specifické poruchy učení najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.