Spirálové pružiny – Střední a Severní Čechy

Spirálové pružiny jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbené. Tyto pružiny mají vynikající vlastnosti, jako je vysoká odolnost proti opotřebení a dlouhá životnost.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Chuderovská 17, Ústí nad Labem…
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná Ověřená

V Pérovně Ústí n. L. se zabýváme výrobou pružin mnoha druhů. Pružiny vyrábíme tlačné, tažné, zkrutné, dvouzkrutné, tvarové i zemědělské, a to od průměru drátu 0,4 mm do 8 mm. Dále vyrábíme kanalizační spirály, závlačky, autopoutače a kolíky.

2EIFLER, spol. s r.o. - Čalounictví a prodej čalounického materiálu Praha

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Poděbradská 594/13, Praha 9 - Vysočany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchod, maloobchod, prodej čalounického materiálu. Nabízíme čalounické služby, restaurování, čalounictví a oprava čalounění pro lodě, automobily, hotely i restaurace. Zajišťujeme repliky a renovace starožitného nábytku. Provádíme dekoraterské práce, výrobu matrací i truhlářství. Prodáváme…


Firmy v dalších lokalitách


Spirálové pružiny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému tvaru jsou spirálové pružiny schopny absorbovat velké množství energie, což je dělá ideální pro použití v různých průmyslových aplikacích. V oblasti Střední a Severní Čechy se spirálové pružiny používají například v automobilovém průmyslu, v nábytkářství, ale také v různých strojích a zařízeních. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní spirálové pružiny, v oblasti Střední a Severní Čechy určitě najdete mnoho společností, které vám je mohou nabídnout.