Stavebníci – Střední a Severní Čechy

Stavebníci v oblasti Střední a Severní Čechy jsou odborníci na výstavbu a renovaci budov. S jejich pomocí můžete mít svůj dům, byt nebo kancelářské prostory postaveny nebo zrekonstruovány podle vašich představ.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1RETO Centrum

Krabošice 56, Říčany u Prahy
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Firma je zaměřená hlavně na stavebnictví, zateplování budov, ale provádíme i rekonstrukce bytů, sanace vlhkého zdiva. Dále prodáváme veškerý materiál na zateplování, lepidla, sanační výrobky na fasády, štuky, malířské barvy, nářadí, tmely a další doplňky pro stavebníky.

2pk. servin, s.r.o.

Vrbnovská, Hořovice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní stavební servis pro stavebníky. Dále servis pro investory od projektu až po kolaudaci. Zajišťujeme stavební dozor, technický dozor investora včetně projektů. Specializujeme se na inženýrskou činnost.

3T-IZOL spol. s r.o.1 pobočka

Nabídka pokrývačských a klempířských prací. Fasádní zateplení budov. Hydroizolace střech. Půdní vestavby. Tesařské práce.

4FASTRA řezivo

4.2
★★★★★
★★★★★
(16)
Libenice 30, Kolín 2
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej stavebního a truhlářského řeziva. Nabízíme hoblovaná prkna, plotovky, lepené hranoly, dveřní sendviče, palubky, podlahovky, drásané povrchy, projekty schodišť, prkna, hranoly, latě.

5STAVEBNÍ FIRMA ROPEK

5. května 414, Český Brod
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Nabízíme stavební práce, stavby domů na klíč, rekonstrukce objektů, modernizace objektů, přestavby, půdní vestavby, opravy komunikací, chodníků.

6Durek Miroslav - výkopy Durek.cz1 pobočka

Firma je na českém trhu zemních a stavebních prací více než 20 let. V průběhu let se působnost rozšiřovala podle potřeb stavebníků. Nyní firma působí v oboru výkopových prací, dokončovacích stavebních prací, dodávek materiálů, i odvozu odpadů.

7ELEKTROMONTÁŽE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Polní 450, Lety Bezdlužná

Firma Elektromontáže byla založena v roce 1990 a do dnešní formy společnosti s ručením omezeným se transformovala v roce 1999. Od počátku své činnosti byla zaměřena zejména na služby energetickým společnostem, obcím, developerům i drobným stavebníkům. Projektujeme, dodáváme a montujeme v oboru…

8Hilti ČR spol. s r.o. - Profesionální stavební nářadí3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(301)
Uhříněveská 734, Průhonice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost Hilti nabízí profesionální stavební stroje a nářadí, vrtačky, kombinované kladiva, bourací kladiva, nastřelovačky, diamantové stroje a lasery s nejlepším servisem. Výrobky, systémy a služby značky Hilti přináší profesionálním stavebníkům inovativní řešení s mimořádnou přidanou hodnotou.…

9Nagy Gabriel - Barvy-laky

Natěračské, lakýrnické a malířské práce. Prodejna barev a laků. Nabízíme široký sortiment interiérových a fasádních barev, sprejů, lazur na dřevo, lepidel. Prodej ředidel, tmelů, stavební chemie a jiných materiálů pro malíře, lakýrníky, truhláře, stavebníky, kutily a domácnost.

10STAVEBNÍ CENTRUM ČIHÁK s.r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(32)
Kňovická 338, Sedlčany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodejce stavebních materiálů, firma s dlouholetou tradicí v materiálovém a dopravně technickém zabezpečování staveb pro stavební firmy, řemeslníky i stavebníky.


Firmy v dalších lokalitách


Stavebníci v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Stavebníci v oblasti Střední a Severní Čechy mají bohaté zkušenosti a využívají moderní technologie a materiály, aby vaše stavba byla kvalitní a odolná. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaši stavbu v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat stavebníky, kteří vám pomohou s plánováním, realizací a dokončením vašeho projektu.