Stěrkování stěn – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými kvalitními stavebními materiály a stěrkování stěn není výjimkou. Tento proces je nezbytný pro vytvoření hladké a rovné povrchu, který je připraven pro další úpravy.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Havelka Jan - Malířské a stavební práce1 pobočka

Firma pana Havelky nabízí veškeré práce týkající se rekonstrukce bytů a domů. Specificky nabízí malířské a natěračské práce. Stavební práce. Rekonstrukce domů, bytových jader, koupelen. Jádrové vrtání.

2Petr Konopásek - malířské práce

Provádíme různé malířské a natěračské práce již skoro 20 let. Používáme nejkvalitnější nátěrové hmoty a materiály těch nejlepších výrobců. Hlavním cílem firmy je zodpovědné, odborné a spolehlivé provádění všech nabízených služeb.

3MALÍŘÍ LAKÝRNÍCI PRAHA

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Novodvorská 1090, Praha 4 Bezdlužná

Provádíme především malířské a lakýrnické práce, nátěry konstrukcí, nátěry fasád, stěrkování omítek a štukování stěn. Mezi naše další činnosti patří truhlářské práce (oprava oken a dveří), těsnění do oken (frézování).

4KAČUR Štefan

Firma provádí podlahářské práce, dodává a pokládá koberce, PVC, plovoucí podlahy laminátové i dřevěné, parkety, korky, marmolea. Dále se zabývá vyrovnáním podkladů stěrkováním, nivelizací, pomocí OSB desek, lepením krytin na stěny, poradenstvím a broušením a lakování parket.

5Kořínek Bohuslav

Provádím rekonstrukce, malířské, zednické, úklidové, pokladačské a instalatérské práce a správu nemovitostí, štukování a stěrkování stěn.

6Pecháček Dušan2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Šluknovská 316, Praha 9 Bezdlužná

Dušan Pecháček je specialistou na tapetování, malování i stěrkování stěn v Praze a blízkém okolí.


Firmy v dalších lokalitách


Stěrkování stěn v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici široká škála stěrkovacích materiálů, které jsou vhodné pro různé typy povrchů a podkladů. Tyto materiály jsou vysoce kvalitní a odolné, což zajišťuje dlouhodobou ochranu vašich stěn. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele stěrkovacích materiálů v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám rádi poradí s výběrem správného materiálu pro vaše potřeby.