Stěrkování stěn – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Havelka Jan - Malířské a stavební práce1 pobočka

Firma pana Havelky nabízí veškeré práce týkající se rekonstrukce bytů a domů. Specificky nabízí malířské a natěračské práce. Stavební práce. Rekonstrukce domů, bytových jader, koupelen. Jádrové vrtání.

2Petr Konopásek - malířské práce

Provádíme různé malířské a natěračské práce již skoro 20 let. Používáme nejkvalitnější nátěrové hmoty a materiály těch nejlepších výrobců. Hlavním cílem firmy je zodpovědné, odborné a spolehlivé provádění všech nabízených služeb.

3MALÍŘÍ LAKÝRNÍCI PRAHA

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Novodvorská 1090, Praha 4 Bezdlužná

Provádíme především malířské a lakýrnické práce, nátěry konstrukcí, nátěry fasád, stěrkování omítek a štukování stěn. Mezi naše další činnosti patří truhlářské práce (oprava oken a dveří), těsnění do oken (frézování).

4KAČUR Štefan

Firma provádí podlahářské práce, dodává a pokládá koberce, PVC, plovoucí podlahy laminátové i dřevěné, parkety, korky, marmolea. Dále se zabývá vyrovnáním podkladů stěrkováním, nivelizací, pomocí OSB desek, lepením krytin na stěny, poradenstvím a broušením a lakování parket.

5Kořínek Bohuslav

Provádím rekonstrukce, malířské, zednické, úklidové, pokladačské a instalatérské práce a správu nemovitostí, štukování a stěrkování stěn.


Firmy v dalších lokalitách


Stěrkování stěn v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Stěrkování stěn najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.