Stolařství – Střední a Severní Čechy

Stolařství je řemeslo, které se v oblasti Střední a Severní Čechy vyznačuje dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Místní stolaři se specializují na výrobu kvalitního nábytku a dřevěných konstrukcí pro interiéry i exteriéry.

1–10 firem z 424 nalezených Filtry

1S&K KONTAKT spol. s r.o.5 poboček

Nabízíme pokladny a pokladní systémy a váhy a nářezové stroje a chladicí a mrazicí techniku a dále také prodáváme stolařské výrobky i LED osvětlení a regály.

3VACEK Pavel

Děláme a nabízíme montáže menšího nebo drobného nábytku a také i interiérových a obložkových zárubní a dále i dveří.

4Jurka Tomáš- Vestavěné skříně na míru

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rooseveltova 43, Říčany - Kuří Bezdlužná

Naše truhlářská výroba se specializuje na masivní nábytek na zakázku. Vyrábíme také lehký laminový nábytek, kuchyňské linky, šatní skříně a nábytek na dvůr a zahradu.

5TMP řemesla s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kopřivnická 610, Praha 9 - Letňany Bezdlužná

Naše společnost vykonává veškeré řemeslnické práce, proto se věnujeme realizacím rekonstrukce koupelen nebo bytů a domů. Nabízíme rovněž výrobu a montáž nábytku.

6Macháček Jaroslav - Zakázkový nábytek na míru

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Radomská 470/3, Praha 8 - Bohnice

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme zakázkový nábytek na míru. Vyrábíme nábytek do ložnic, dětských pokojů či pracoven. Dodáme také vestavěné šatní skříně.

7Hrubý Luboš - Truhlářství, stolařství, zakázkový nábytek - Praha

Malkovského 598, Praha 18- Letňany
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Vyrábíme kuchyňské linky, kuchyně, skříňky. Vestavěný nábytek, vestavěné skříně. Ostatní nábytek, opravy a úpravy nábytku. Schody, schodiště. Okna, dveře. Výroba dle Vašich představ a přání, dle Vašeho návrhu.

8LIBELIK - ZAKÁZKOVÉ KUCHYNĚ1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mírové sídliště 90, Český Dub Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu kuchyní a další truhlářské práce, výrobu oken atd.

9Truhlářství Jan Zelenka

Hlavní 57, Štěchovice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Truhlářství Jan Zelenka, se sídlem Hlavní 57, 252 07, Štěchovice, v okrese Praha - západ a v kraji Střední Čechy. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

10Truhlářství Tomáš Fořt

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vroutecká 1137, Podbořany Bezdlužná

Truhlářství Tomáš Fořt, se sídlem Vroutecká 1137, 441 01, Podbořany, v okrese Louny a v kraji Ústecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Truhlářství, podlahářství Více informací naleznete na našich webových…


Firmy v dalších lokalitách


Stolařství v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému mistrovství a preciznosti dokážou vytvořit unikátní kusy, které jsou nejen krásné, ale také funkční a odolné. Pokud hledáte kvalitního stolaře v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte a obraťte se na místní odborníky, kteří vám rádi poradí a pomohou s realizací vašich nápadů.