Střešní vazby – Střední a Severní Čechy

Střešní vazby jsou nezbytnou součástí každé střechy v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto vazby jsou zodpovědné za udržení celé střechy v pevné a stabilní pozici.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1O & K, spol. s r.o.

Radonice 195, Radonice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

O&K, spol. s r.o. vyrábí více jak deset let pro české odběratele i pro export do SRN a Nizozemí - atypické dřevěné palety a obaly, paletové přířezy. Provoz dřevovýroby je umístěn v Radonicích u Kadaně, kde je zajištěn i vlastní pořez kulatiny na kotoučových pilách i katru s kapacitou 800 - 1…

2Bargár Petr - B & B STŘECHY

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Spojovací 476, Zásmuky Bezdlužná

Vše okolo střech. Prodej, výroba střech a celých systémů. Poradenství, montáž, servis nových, rekonstrukce střech na klíč. Tesařské, klempířské práce, atypy. Dodávka, montáž střešních oken, izolací, hromosvodů, vazby. Odvoz suti.

3FASTRA řezivo

4.2
★★★★★
★★★★★
(16)
Libenice 30, Kolín 2
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej stavebního a truhlářského řeziva. Nabízíme hoblovaná prkna, plotovky, lepené hranoly, dveřní sendviče, palubky, podlahovky, drásané povrchy, projekty schodišť, prkna, hranoly, latě.

4Pila TADOS - Taraba Jaroslav1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Ruská 373, Rožďalovice Bezdlužná

Naše pila se zabývá výrobou a prodejem dřeva a řeziva. Zejména pro stavební, tesařské a nábytkářské účely. Nabízíme řezivo jehličnaté, palety, podlážky, bednící dílce a surové přířezy. Dřevo pro výrobu podlahových prken a vlysů, parketové vlysy s perem a drážkou. Zajišťujeme dopravu. Dřevo…

5JP Holz s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Žitná 1755, Čáslav

Prodej palubek, plotovek podlahovek a dalších výrobků ze dřeva.

6Stavební firma Bardzák s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nerudova 107, Benešov nad… Bezdlužná

Provádíme veškeré stavební a zemní práce. Zpracování a prodej dřeva.

7TESAŘSTVÍ - Libor Musil (Praha)1 pobočka

Jakubské náměstí 1/1, Jihlava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme veškeré tesařské práce, střešní vazby, kladení břidlice, srubové stavby (sruby), šindelové krytiny, chemické ošetření a výrobu schodišť - střešních šindelů. Oprava kostelů, zámků a památek, výroba ručně tesaných trámů. Provádíme pokrývačské a klempířské práce.

8Nováček Luboš

Provoz pily. Zajišťujeme pořez vlastní kulatiny, prodej řeziva, dodávky střešních vazeb, latí. Zhotovíme pergoly.

9Kočárník Petr - pila

Nabízíme řezání dřeva, prodej řeziva a dodávky střešních vazeb. Vykupujeme kulatinu.

10LON s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 1863, Vlašim Bezdlužná

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Realizujeme opravy a rekonstrukce střech a montáž střešních systémů.


Firmy v dalších lokalitách


Střešní vazby v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Bez nich by střecha byla náchylná k poškození a mohla by se snadno zhroutit. Proto je důležité, aby byly střešní vazby kvalitní a pevné.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho profesionálních stavebních firem, které se specializují na střešní vazby. Tyto firmy mají zkušenosti s instalací vazeb na různých typech střech a mohou vám pomoci s výběrem správného typu vazby pro vaši střechu.

Při výběru střešních vazeb je důležité zvážit několik faktorů, jako je typ střechy, velikost střechy a požadovaná pevnost vazeb. Profesionální stavební firmy v oblasti Střední a Severní Čechy vám mohou poskytnout odborné poradenství a pomoci vám s výběrem správných střešních vazeb.

Pokud hledáte kvalitní střešní vazby v oblasti Střední a Severní Čechy, obraťte se na profesionální stavební firmy, které mají zkušenosti s instalací vazeb na různých typech střech. Tyto firmy vám mohou poskytnout kvalitní služby a zajistit, že vaše střecha bude pevná a stabilní po mnoho let.