Švédské lavičky – Střední a Severní Čechy

Švédské lavičky jsou oblíbeným prvkem venkovního vybavení v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto lavičky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a mají charakteristický design s kovovými prvky.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1CJ Sport Design - MINIGOLF

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Hnanice 6, Rovensko pod… Bezdlužná

Naše firma vznikla v roce 1993. Díky dlouholetému provozování vlastních minigolfových hřišť a dalším našim aktivitám spojeným s výstavbou a plánováním minigolfových hřišť, jsme nasbírali mnoho zkušeností a můžeme Vám tak nabídnou vysokou kvalitu a životnost našich produktů. Důkazem jsou naši…

2SCHOOL SPORT

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Jaselská 244/18, Praha 6 Bubeneč
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Internetový a kamenný obchod s kompletním sportovním a tělocvičným vybavením pro školy a školská zařízení, vybavení pro baseball, softball, florbal, fotbal, volejbal, basketbal a další sporty. Široká nabídka tělocvičného nářadí, žíněnek, dopadových ploch, trampolín, švédských laviček a beden.


Firmy v dalších lokalitách


Švédské lavičky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému vzhledu jsou ideální pro parky, zahrady a další veřejné prostranství. Švédské lavičky jsou navíc velmi odolné vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržují. Pokud hledáte kvalitní a stylové venkovní vybavení pro vaši oblast Střední a Severní Čechy, švédské lavičky jsou tou správnou volbou.