Syndrom vyhoření – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Bachmanová Jindra, Mgr.2 pobočky

Nabízím a poskytuji odbornou pomoc při řešení obtížných životních situací jako partnerské krize, deprese, traumata, závislosti, syndrom vyhoření, psychosomatika, ztráta zaměstnání a pracuji formou psychoterapie, hypnoterapie, koučování a kariérního poradenství.

2Hlavatý Karel, PhDr. - Lázně Jablonec

Novoveská 1015/28a, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Nabízíme wellness a pobyty pro zdraví. Zaměření na psychickou kondici, pohybové ústrojí, nadváhu. Kryoterapie, podporující léčbu chronických potíží. Nabízíme služby psychologické poradny.

3Kolářová Vendula, Mgr. - privátní psycholog a psychoterapeut

Privátní poradenské, psychologické a psychoterapeutické služby se zaměřením na klinickou psychologii, psychoterapii a vzdělávání.

4Psychoterapie Holubovi

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Křemencova 178, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Nabízíme psychoterapeutickou péči pro dospělé v celém spektru psychiatrických chorob. Nabízíme pomoc při úzkostních i depresivních poruchách, krizových životních situacích, partnerských krizích, psychických traumatech, syndromu vyhoření a pocitů únavy či vyčerpání.

5Adamenková Irena- Psychoterapeut

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Železná 492/18, Praha 1 - Staré… Bezdlužná

Poskytujeme individuální psychoterapii v oblasti partnerských krizí, rozvodů, depresí, pocitů méněcennosti, syndromů vyhoření a problémů v komunikaci. Řešíme také problémy spojené s přijetím nové životní situace, osobnostním růstem i rozvojem a obtížemi v rozhodování.

6Alfa Human Service

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Biskupcova 110/84, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Internetové informační zdroje pro rodiče, kteří pečují o děti se zdravotním postižením. Podporujeme pečující rodiče a profesionály. Cílem je samostatnější dítě s handicapem a psychicky stabilní rodič/dospělý.

7Centrum Komunikace z.s.- Mgr. Marie Brichová

Pracuji jako psychoterapeut. Zaměřuji se na úzkosti, samotu, sociální vztahy, spokojené partnerství, studijní období, anorexii, bulimii, sebevražedné myšlenky, syndrom vyhoření, smysl života, traumatické událost.

8Bicomterapie

3.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Pod višňovkou 1661, Praha 4 - Krč

Poskytujeme pomoc při odvykání kouření osvědčenou metodou biorezonance přístrojem Bicom 2000. Nabízíme také pomoc v oblasti alergií, bolestí, stresu, únavy, hubnutí a jinými problémy jako je syndrom vyhoření i vyčerpání organismu.


Firmy v dalších lokalitách


Syndrom vyhoření v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Syndrom vyhoření najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.