Tesané trámy – Střední a Severní Čechy

Tesané trámy jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbené. Tyto trámy jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou ručně opracované.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Kadlčík Tomáš - trámy, prkna

1.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Petýrkova 1947, Praha 4 Bezdlužná

Naše firma vykupuje staré dřevo tesané trámy převážně z měkkého dřeva , ale samozřejmě i tvrdého (smrk, borovice, modřín, dub).Předmětem výkupu jsou střešní konstrukce( jako jsou trámy, krovy, podlahová prkna, sluncem opálená prkna, střešní podbití).

2Raliet s.r.o.

Mezibranská 1579/4 , Praha 1
Dnes už má zavřeno

Společnost prodává a vykupuje staré dřevo, ručně tesané trámy, prkna, podlahové desky a další dřevěné prvky z demolic a rekonstrukcí budov. K dalším činnostem patří bourací a demoliční práce, demontáž dřevěných konstrukcí domů, zemědělských a průmyslových objektů.


Firmy v dalších lokalitách


Tesané trámy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky tomu mají nejen krásný vzhled, ale také vysokou pevnost a odolnost. Tesané trámy se používají především jako stavební materiál pro výrobu různých konstrukcí, jako jsou například pergoly, altány, zahradní domky nebo i celé dřevostavby. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho specialistů na výrobu těchto trámů, kteří vám rádi poradí s výběrem správného druhu dřeva a provedou vám kvalitní opracování. Pokud hledáte trámy pro vaši stavbu, určitě byste měli zvážit tesané trámy, které vám nabídnou nejen krásný vzhled, ale také vysokou kvalitu a odolnost.