Třídění papíru – Střední a Severní Čechy

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Jiří Hulička - Tiskárna K+H

Pražská 530, Mělník
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Naše tiskárna nabízí široké spektrum služeb v oblasti polygrafie. Od návrhů po expedici hotových výrobků. Po předchozím jednání možnost doručení přímo k Vám. Tisk moderními i tradičními technologiemi. Tiskneme od vizitky až po katalog.

2SENEKA Ústí spol. s.r.o.

Společnost SENEKA Ústí nabízí kompletní řešení úklidu, čistoty a hygieny výrobního procesu. Naše produkty jsou vhodné pro průmyslovou, zdravotnickou, školní i personální oblast. Nabízíme také produkty pro balení a ochranu výrobků. Systémy balení přizpůsobíme vašim požadavkům.

3J+O sdružení f.o. (Jana Mifková)

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Dubická 3365 (vjezd…, Česká Lípa
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Snažíme se zákazníkům nabídnout ty nejlepší služby a věříme,že spokojený zákazník se k nám bude rád vracet. Naším každodením cílem je vaše plná spokojenost a proto jsme pro Vás připravili tento internetový obchod. Rozvoz zboží v České Lípě je zdarma.V okolí 15km od České Lípy při nákupu nad 2500 kč…


Firmy v dalších lokalitách


Třídění papíru v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Třídění papíru najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.