Trojtřídní škola – Střední a Severní Čechy

Trojtřídní škola v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí pro své děti kvalitní vzdělání. Tato škola se zaměřuje na individuální přístup ke každému žákovi a nabízí moderní výukové metody.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Základní škola a mateřská škola Malý Újezd

Mateřská škola je dvoutřídní, děti jsou rozděleny do oddělení podle věku dítěte. V prvním oddělení jsou děti od tří do pěti let. Ve druhém oddělení jsou předškoláci. O děti se starají čtyři učitelky. Provoz je zajištěn od 6.30h do 16.30h. Základní škola je trojtřídní. Učí se zde žáci 1. - 5.…

2Mateřská škola Libiš

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Školní 192, Libiš Bezdlužná

Mateřská škola v obci Libiš je trojtřídní bezbariérová škola. Orientuje se na environmentální výchovu, sociální vztahy a na rozvoj vrozeného potenciálu a nadání každého dítěte. Mateřská škola má kapacitu 74 dětí. Tato mateřská škola užívá v letech 2014 - 2019 titul Škola udržitelného rozvoje…

3ZŠ JANA AMOSE KOMENSKÉHO1 pobočka

Základní škola J. A. Komenského představuje komplex školských zařízení, který vznikl sloučením dvou typů vzdělávacích subjektů - plně organizované ZŠ J. A. Komenského ( I. a II. stupeň ZŠ), a trojtřídní MŠ Mládeže.

4Mateřská škola Praha 6, Velvarská

Trojtřídní mateřská škola pro 187 dětí s jídelnou nabízí keramický, rytmický či hudební kroužek. Máme červené, zelené, žluté a modré oddělení.

5ZŠ A MŠ Tetín

Hradní 66, Tetín Bezdlužná

Základní škola Tetín pracuje jako trojtřídní, kde je samostatný 1.ročník, dále jsou spojené ročníky 2. a 3. ve třídě první a ročníky 4. a 5. ve třídě druhé. Ve škole je vyučována odborníky matematika, angličtina a informatika – p. uč. Mgr. Bowdery a český jazyk, přírodověda, vlastivěda a prvouka –…

6MŠ Kaštánek, Teplice

Provozujeme trojtřídní mateřskou školu pro 75 dětí s jídelnou zajišťuje logopedickou prevenci a výuku plavání, vede pěvecký soubor a grafomotorický kurz.

7MŠ Srdíčko Liberec

Provoz trojtřídní mateřské školy pro 73 dětí se zaměřením na estetickou a mravní výchovu. Součástí je jídelna.


Firmy v dalších lokalitách


Trojtřídní škola v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky tomu se děti mohou rozvíjet v oblastech, které je zajímají a ve kterých mají talent. Trojtřídní škola v oblasti Střední a Severní Čechy také klade důraz na výchovu a rozvoj osobnosti žáků. Vyučování probíhá v malých třídách, což umožňuje učitelům věnovat se každému žákovi individuálně. Rodiče si tak mohou být jisti, že jejich děti jsou v dobrých rukou a získají vzdělání na vysoké úrovni.