Tržní plodiny – Střední a Severní Čechy

Tržní plodiny jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležité. Zemědělci zde pěstují různé druhy obilovin, ovoce a zeleniny, které jsou následně prodávány na místních trzích.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1ZDV Krchleby, a.s.

3.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Krchleby 1, Krchleby Bezdlužná

Dodávky zemědělských produktů rostlinné a živočišné výroby. Rostlinná výroba je zaměřena na produkci obilovin, řepky, cukrovky, kukuřice a krmných plodin. Živočišná výroba na chov skotu s tržní produkcí mléka.

2AGRO PERTOLTICE, a.s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Nová 331, Zruč nad Sázavou

Hospodaří na 3250 ha zemědělské půdy, z toho je 2700 ha orné půdy. Průměrná nadmořská výška je 435m v rozmezí od 330 m až 540 m. Ve společnosti je zaměstnáno 60 pracovníků. Pěstují se zde převážně tržní plodiny - obiloviny (pšenice, ječmen, kukuřice na zrno), olejniny (řepka, mák) a brambory,…


Firmy v dalších lokalitách


Tržní plodiny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky kvalitní půdě a příznivému klimatu se v této oblasti daří pěstovat nejen tradiční plodiny, ale i nové druhy, které jsou stále více oblíbené mezi zákazníky. Pokud hledáte čerstvé a kvalitní tržní plodiny, oblast Střední a Severní Čechy je pro vás tou správnou volbou. Zdejší zemědělci se totiž snaží o maximální kvalitu a chuť svých produktů, což se projevuje i v jejich prodeji. Navštivte tedy místní trhy a ochutnejte to nejlepší, co tato oblast nabízí.