Účesy na maturitní ples – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je místem, kde se každý rok koná mnoho maturitních plesů. Aby se studenti mohli cítit skvěle a sebevědomě, je důležité mít perfektní účesy na maturitní ples.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Marie Tyburcová - Vizážistka a stylistka

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Balbínova 192/14, Praha 2 - Vinohrady

Vizážistické a stylistické služby nabízíme pro nevěsty, holky, které se chystají na maturitní ples nebo jakoukoliv významnou událost.

2Petra Smolíková - Makeup art by Petra

Kosmetika, make-up artist a hairstyling. Profesionální kosmetička, vizážistka, líčení a účes na jakoukoliv příležitost (maturitní ples, svatba, focení atd.). Služby provádím v pohodlí vašeho domova, kanceláře nebo ateliéru, po dohodě po celé ČR. Ošetření kosmetikou Matis Paris.

3Vitova Diana

Kadeřnické služby, dámské, pánské i dětské účesy včetně účesů na svatby, maturitní plesy a slavnostní události.


Firmy v dalších lokalitách


Účesy na maturitní ples v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy existuje mnoho salonů, které nabízejí profesionální účesy pro tuto příležitost.

Kadeřnické salony v oblasti Střední a Severní Čechy mají zkušené kadeřníky, kteří vám pomohou vybrat ten správný účes pro váš maturitní ples. Můžete si vybrat z mnoha stylů, jako jsou elegantní drdoly, romantické kadeře nebo moderní updo účesy. Kadeřníci vám také poradí, jaký účes bude nejvhodnější pro váš typ vlasů a tvar obličeje.

Pokud si nejste jisti, jaký účes by byl pro vás ten nejlepší, můžete se poradit s kadeřníkem. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou kadeřnické salony, které nabízejí konzultace zdarma. Kadeřníci vám ukážou různé účesy a poradí vám, jaký by byl pro vás ten nejlepší.

Kadeřnické salony v oblasti Střední a Severní Čechy používají kvalitní produkty, které jsou šetrné k vlasům. Kadeřníci vědí, jaký produkt použít pro váš typ vlasů, aby byly zdravé a lesklé. Pokud máte nějaké speciální požadavky, jako jsou například květiny nebo ozdoby do vlasů, kadeřníci vám rádi vyhoví.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí účesy na maturitní ples. Vyberte si ten nejlepší salon pro vás a užijte si nezapomenutelný večer s perfektním účesem.