Účesy pro dlouhé vlasy – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro ženy s dlouhými vlasy, které hledají inspiraci pro své účesy. Existuje mnoho způsobů, jak si upravit vlasy, aby vypadaly krásně a zdravě.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Jendrísková Radmila

4.6
★★★★★
★★★★★
(102)
Vinařická 405, Jirkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je pánské kadeřnictví. Zkušený a pravidelně školený tým s dlouholetou praxí nabízí své služby 6dni v tydnu. Nabízíme klasické pánské střihy, úpravu vousů či melírování a barvení všemi způsoby. Poskytujeme také vlasové poradenství a ošetření pokožky hlavy vlasovou kosmetikou. Současně…

2Zajíčková Štěpánka

Náchodská 638/105 , Praha 9 Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše kadečnictví nabízí služby dámského, pánského i dětského kadeřnictví. V oboru dámského kadeřnictví Vám naše kadeřnice nabídnou klasické služby jako stříhání, barvení, melírování či foukanou pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy.

3Jermilová Lucie - Makarresh

Nabízíme dámské i pánské střihy, stříhání dětí, svatební a společenské účesy, vlasové poradenství a prodej profesionální vlasové kosmetiky. Dlouholeté zkušenosti a osobitý přístup ke každému nám přináší řadu spokojených klientů. Naše služby doplňujeme péčí o nehty, pleť a řasy.

4Hrubá Marie - kadeřnictví

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 625/330, Ústí nad Labem,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme kadeřnictví. Dále nabízíme stříhání, barvení, melíry, svatební i společenské účesy, módní střihy a poradenství ohledně vlasové kosmetiky. Mimo jiné provádíme i foukanou či vodovou ondulaci na krátké i dlouhé vlasy, masáž hlavy, vlasový botox, vlasové kúry. Možnost nabarvení vlasů…

5Kubínová Michala

Masarykova 625/330, Ústí nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme kadeřnictví. Dále nabízíme stříhání, barvení, melíry, svatební i společenské účesy, módní střihy a poradenství ohledně vlasové kosmetiky. Mimo jiné provádíme i foukanou či vodovou ondulaci na krátké i dlouhé vlasy, masáž hlavy, vlasovou masku či kúru JOICO. Možnost i nabarvení vlasů…


Firmy v dalších lokalitách


Účesy pro dlouhé vlasy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho salonů, které nabízejí širokou škálu účesů pro dlouhé vlasy.

Jedním z nejoblíbenějších účesů pro dlouhé vlasy je vlnitý styl. Tento styl je velmi snadný na úpravu a vypadá velmi elegantně. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho salonů, které nabízejí vlnitý styl v různých délkách a texturách.

Dalším populárním účesem pro dlouhé vlasy je copánkový styl. Tento styl je ideální pro formální události, jako jsou svatby nebo plesy. Pokud hledáte něco více neobvyklého, můžete zkusit účes s copem. Tento styl je velmi moderní a vypadá velmi elegantně.

Nakonec, pokud hledáte něco jednoduchého a snadného na úpravu, můžete zkusit účes s culíkem. Tento styl je velmi snadný na úpravu a vypadá velmi elegantně. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho salonů, které nabízejí účesy s culíkem v různých provedeních a délkách.