Úprava kopyt – Střední a Severní Čechy

1Animal Central, spol. s r.o.

Farnam je společnost, která nejen úzce spolupracuje s veterináři a dalšími profesionály v oblasti péče o zvířata, ale která zároveň naslouchá potřebám majitelů zvířat. Mnoho našich produktů bylo ovlivněno díky zpětné vazbě a doporučením milovníků zvířat, stejných jako jste Vy. Jedná se o společnost…

2Ing. arch. Jan Mutl- EQUIMARKET.CZ

Provoz internetového obchodu s potřeby pro koně (krmiva, pamlsky, hygiena, vybavení pro chov a westernnové ježdění, ...).

3Jezdecké potřeby Happy Horse

Hnanice 24, Hrubá Skála
Dnes už má zavřeno

Provozujeme jezdecké potřeby se širokým sortimentem v Českém Ráji. Všechno zboží máme také v našem E-shopu. Kamenná prodejna se nachází nedaleko hlavní ulice v obci Hnanice.

4GEORG WOLF MARKETING, spol. s r.o. (pobočka Praha 7-Holešovice)1 pobočka

Provozujeme velkoobchod s přírodní kosmetikou pro koně značky Delos. Nabízíme barvy, laky, lazury, vosky, ochranu koně na kopyta, hřívu a ocas i laky na dřevo.

5Gobernac René

Kovář, podkovář i kopytář. Prodej botiček pro koně značky Cavallo, vitamínů, minerálů i krmiv pro koně.

6Horáková Darina

Provádíme výrobu, internetový prodej a distribuci krmných doplňků pro koně a psy. Máme smluvní výrobu doplňků stravy, tabletování, etiketování, kartonování. Nabízíme krmné doplňky pro pohybový, dýchací, svalový a trávící aparát, imunitní a nervový systém, kůži, srst a kopyta. Dále v našem…


Firmy v dalších lokalitách


Úprava kopyt v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Úprava kopyt najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.