Úprava sádrokartonu bez tmelení – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho stavebních firem, které se specializují na úpravu sádrokartonu bez tmelení. Tento proces je velmi důležitý pro dokonalý vzhled interiéru.

1–10 firem z 100 nalezených Filtry

1Jaroslav Kubeš - stavby a rekonstrukce

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 214, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Stavební firma. Provádíme výstavby, rekonstrukce objektů, půdní vestavby a zateplování budov. Zemní práce.

2Bubla Karel - stavební služby

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlízovská 364, Starý Kolín Bezdlužná

Naše firma se zabývá nejen výstavbou nových rodinných domů. Zakázky realizujeme od zpracování projektu, vyřízení stavebního povolení, zhotovení vlastní stavby na klíč až po zahradní úpravy a oplocení. Dále se specializujeme na rekonstrukce budov a jejich přestavby na energeticky úsporné domy.

3G-MONT, stavební sdružení

Nabízíme stavební práce, rekonstrukce, vestavby a úpravy interierů.

4Roudnický-stavitel s.r.o.

Stavební firma s více než patnáctiletou zkušeností, zabývající se kompletní činností v oboru pozemních staveb. Realizujeme stavby rodinných domů i průmyslových objektů na klíč. Provádíme rekonstrukce, modernizace a vnitřní i venkovní úpravy. Kvalita odvedené práce je pro nás prioritou.

5Jaroslav Ježek - malířské a natěračské práce

Hrnčířská 75, Bělá pod Bezdězem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka malířských i natěračských prací, včetně úpravy interiérů a sádrokartony.

6Stavební práce Marek Černý, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sedláčkova 1972/7, Nymburk Bezdlužná

Stavební firma, stavební práce. Novostavby, rekonstrukce, opravy. Kompletní dodávky staveb, zateplování budov, obklady, dlažby, zámkové dlažby, sádrokartony. Kompletní dodávky střech.

7Čas Stavitelství Bečváry s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bečváry 193, Bečváry

Stavební firma. Výstavba objektů, rekonstrukce objektů, zateplování budov, bytová jádra, sanační práce, betonářské práce včetně bednění, demolice, výroba betonových směsí - betonárka, zámečnické práce.

8Švadlenka Petr - suché stavebnictví

Provádění sádrokartonových příče a stropů, minerálních podhledů, půdních vestaveb, protipožárních příče a zvukových či tepelných izolací. Firma DOVEDO s.m.o. se od svého počátku zaměřuje na úpravy interiérů, a to zejména sádrokartonem. Neděláme ovšem jen klasický sádrokarton, tj. příčky, stropy a…

9HOSS a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Pavlíkova 466, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme výstavbu občanských i průmyslových staveb, rodinných domů a prodej stavebnin. Zemní práce, projektování. Prodej bytů.

10NOVSTAV s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U lesíka 411/1, Praha 5 - Košíře Bezdlužná

Zabýváme se kompletní stavební činnosti od hrubé stavby po dodávku díla na klíč. Nabídka zateplení fasád a rekonstrukcí.


Firmy v dalších lokalitách


Úprava sádrokartonu bez tmelení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Sádrokarton je materiál, který se často používá při výstavbě stěn, stropů a příček. Jeho úprava bez tmelení znamená, že se sádrokartonové desky spojují pomocí speciálních profilů, které zajišťují pevnost a stabilitu konstrukce. Tento postup je rychlejší a efektivnější než tradiční tmelení, které vyžaduje více času a práce. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho odborníků, kteří se v tomto oboru vyznají a dokážou zajistit kvalitní úpravu sádrokartonu bez tmelení.