Úprava tachometru – Střední a Severní Čechy

Úprava tachometru je často potřebná v oblasti Střední a Severní Čechy, když se chce zlepšit výkon vozidla nebo prodat auto s nižším počtem najetých kilometrů. Tento proces spočívá v úpravě elektronického systému, který zaznamenává počet ujetých kilometrů.

1–10 firem z 35 nalezených Filtry

1C.T.M. Praha , spol. s r.o. - přístroje pro meteorologii a dopravní techniku4 pobočky

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Trnková 955, Šestajovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyvíjíme a vyrábíme kvalitní přístroje pro meteorologii a dopravní techniku. Nabízíme, instalujeme a zajistíme servis měřících i registračních přístrojů pro meteorologii a dopravu. Zakázkové aplikace v oboru elektroniky a jemné mechaniky. Rychlostní čidlo, snímač otáček, vlhkostní a teplotní

2STK Velim a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(382)
Palackého 94, Velim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stanice technické kontroly Velim poskytuje svým zákazníkům kontrolu a dozor nad technickým stavem vozidel provozovaných na pozemních komunikacích. Kromě technických prohlídek nabízíme i měření emisí, evidenční kontroly vozidel, ověřování tachografů a další přidružené služby. Za kvalitu odváděné…

3MOTOSTEHLIK s.r.o.1 pobočka

2.1
★★★★★
★★★★★
(54)
Kolomuty 107 , Kolomuty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavní činností naší společnosti je prodej čtyřkolek, silničních a krosových motocyklů, skútrů, dětských elektrických vozítek a veškerého moto příslušenství na tyto stroje.

4Aleš Bartůněk- MOTO - KOLO Votice

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 183, Votice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme náhradní díly a doplňky na motocykly a mopedy. Provádíme výbrusy válců. Oprava klik, lepení čelistí, výplet kol. BABETTA, STADION, JAWA, PIONÝR, SIMSON, MZ, ČZ, CROSS.

5JALA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
K Podlesí 539, Příbram VI-Březové… Bezdlužná

Firma JALA s. r. o. vznikla v roce 1993 po rozdělení a. s. DAS Příbram. Zpočátku se zabývala rozsáhlou činností a to od údržby závodu DAS a. s. až po servis a montáž tachografů, náhonů tachografů a v neposlední řadě se zabývala výrobou a montáží pásových dopravníků pro skládání uhlí u zákazníků.…

6AUTOMOBILOVÁ OPRAVNA s.r.o.

Opravy a servis nákladních vozidel. Ověřujeme tachografy. Opravy nezávislých topení.

7Auto - Moto Riegger s.r.o. - prodej Suzuki

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Litoměřická 575/4, Praha 9
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro motocykly a skútry.

8ALFAOMEGA CAR spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Malešické nám. 1/9, Praha 10 - Malešice Bezdlužná

Opravy a servis autoklimatizací. Autoservis, pneuservis. Nastavení tachometrů, plnění klimatizací. Odtahová služba, diagnostika, autopůjčovna.

9MOTEX, výrobní družstvo Praha1 pobočka

Černokostelecká 569…, Praha 10 - Malešice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme autoservisní techniku. Především osobní i nákladní válcové zkušebny brzd (brzdové stanice), geometrie, regloskopy, upínací pásky MOTEX. Dálem provádíme servis a ověřování tachografů (certifikované autorizované středisko).

10MAHA Consulting, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Moskevská 363/33, Praha 10 Bezdlužná

Prodej válcových zkušeben brzd, kouřoměrů, analyzátorů, rovnacích stolic či indukčních ohřevů pro rovnání rámů.Dále nabízíme svým zákazníkům špičková zařízení pro diagnostiku motoru, podvozku a jeho částí, zvedací techniku a jiná technologická zařízení .


Firmy v dalších lokalitách


Úprava tachometru v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy existuje několik specialistů, kteří se na úpravu tachometru specializují a nabízejí kvalitní a spolehlivé služby.

Při úpravě tachometru je důležité mít na paměti, že jde o zákonně regulovanou oblast a neoprávněná úprava může mít vážné následky. Proto je důležité vyhledat odborníka, který má zkušenosti s úpravou tachometru a dodržuje všechny zákonné předpisy.

Specialisté v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí úpravu tachometru pro různé typy vozidel, včetně osobních automobilů, nákladních vozidel a motocyklů. Nabízejí také různé úrovně služeb, od základní úpravy po úpravu s využitím nejmodernějších technologií.

Úprava tachometru může být užitečná pro majitele vozidel, kteří chtějí zlepšit výkon svého vozidla nebo prodat auto s nižším počtem najetých kilometrů. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít odborníky, kteří nabízejí kvalitní a spolehlivé služby v této oblasti. Je však důležité mít na paměti, že jde o zákonně regulovanou oblast a neoprávněná úprava může mít vážné následky.