Úprava vozidel pro invalidy, tělesně postižené – Střední a Severní Čechy

Úprava vozidel pro invalidy a tělesně postižené je oblastí, která se v posledních letech stává stále důležitější. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik specializovaných firem, které se věnují úpravám vozidel pro tuto specifickou skupinu lidí.

1–10 firem z 581 nalezených Filtry

1SPED TEMPUS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Vantrokách 40/12…, Ústí nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

SPED TEMPUS s. r. o. sídlí na adrese Na vantrokách40/12 Ústí nad Labem, 400 01. V současné době má dvanáct zaměstnanců na plný a jednoho na částečný úvazek. Věnuje se převážně tuzemskému a mezinárodnímu zasilatelství, nákladní silniční dopravě tuzemské i zahraniční a skladování solných produktů a…

2DEFENDER.CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Havlíčkova 234, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme servis vozidel Land Rover včetně diagnostiky a úprav těchto vozidel. Prodáváme nové náhradní díly a doplňky pro všechny typy vozidel Land Rover. Pneuservis, 3D laserová geometrie. Nástřiky podvozku. Zastoupení firmy Bearmach.

3Hurt Josef

4.7
★★★★★
★★★★★
(65)
Bambousek 664, Týnec nad Labem

Výroba, montáž a vývoj ručního ovládání a speciální úpravy vozidel pro invalidy. Úpravy provádíme do vozidel všech značek a kategorií. Naše systémy splňují všechny požadavky na bezpečnost, spolehlivost a pohodlné ovládání.

4K+G - tranzit, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
1. Máje 469, Cerhenice Bezdlužná

Mezinárodní a vnitrostátní doprava, spedice. Dále se zabýváme stavební činností, dopravní stavby, pozemní stavby, zemní práce. Rovněž provádíme opravy osobních a nákladních vozidel, provozujeme čerpací stanici. Pneuservis - osobní, nákladní, AGRO.

5AUTOLAK KRČMÁŘ, s.r.o.1 pobočka

Řepov 188, Řepov, Dolanský…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Postaráme se o kvalitní údržbu laku aut všech značek a typů. Výborný výsledek zaručujeme i u těch velmi poškozených. Finální cena servisu se mění podle velikosti auta, typu a míře poškození laku. Při opravě pracujeme s barvami od firmy STANDOX. Váš vůz opatříme kvalitním odstínem stejné barvy. V…

6FARID COMERCIA s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bakovská 257 , Kněžmost Bezdlužná

Nabízíme nové i ojeté vozy IVECO, nástavby pro sběr odpadu FARID, zametače JOHNSTON, sypače GMEINER, cisterny MORO, PTO Hydrocar, čerpadla JUROP, retardéry TELMA, montáže ADR, úpravy rozvorů. Provozujeme lakovnu, myčku a autorizovaný servis IVECO.

7LAKOVNA REPOS s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Pražská 298, Brandýs nad Labem… Bezdlužná

Lakování osobních, nákladních a užitkových vozidel. Povrchová úprava kompozitových výrobků a nestandartních materiálů. Lakování konstrukcí, strojírenských dílů a celků. Návrh a lakování reklamních tabulí a nápisů. Antikorozivní ochrana.

8Novotný František - autoservis

4.5
★★★★★
★★★★★
(146)
Na Spojce 344, Vestec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy havarovaných osobních, dodávkových a nákladních vozů všech značek na rovnacím rámu včetně laku. Výměny čelních skel. Výměny výfuků. Opravy karoserií po krupobití. Opravy důlků a promáčklin bez poškození laku metodou PDR – Paintless Dent Repair. Kompletní vyřízení pojistných událostí bez vaší…

9DEF-TEC s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(74)
Kosoř 239, Kosoř Bezdlužná

Autoservis vozidel značek Land Rover a Range Rover. nabízíme speciální expediční úpravy modelů Defender a Discovery.

10AUTOSERVIS PLHÁČEK - Ošmera Michal

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Ke Zlatníkům 293, Dolní Břežany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zveme Vás do příjemného prostředí našeho autoservisu Plháček, který najdete v Dolních Břežanech v těsné blízkosti kruhového objezdu v centru obce. Zabýváme se veškerými pracemi a kompletním autoservisem pro všechny druhy osobních i užitkových vozidel. Preferujeme individuální přístup k zákazníkovi…


Firmy v dalších lokalitách


Úprava vozidel pro invalidy, tělesně postižené v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto firmy nabízejí širokou škálu služeb, které zahrnují například instalaci speciálních sedaček, úpravu řídících prvků, instalaci hydraulických zdviháků a dalších zařízení, která umožňují tělesně postiženým lidem pohodlně a bezpečně cestovat.

Díky těmto úpravám se mohou lidé s různými druhy postižení plně zapojit do společnosti a získat větší nezávislost. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici mnoho odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s úpravami vozidel pro invalidy a tělesně postižené.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro úpravu vašeho vozidla, neváhejte kontaktovat jednu z těchto firem. S jejich pomocí získáte vozidlo, které bude plně přizpůsobeno vašim potřebám a umožní vám cestovat bez omezení.