Územní rozhodnutí – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 62 nalezených Filtry

1Hlaváček - architekti, s.r.o.

Provozujeme komplexní architektonické služby a projektování staveb, interiérový design. Soubory bytových domů a rodinné domy a muzea ale i rekonstrukce a interiéry. Dále zajišťujeme územní rozhodnutí a stavební povolení a zpracováváme územní plány i programy regenerace měst. Kontaktujte naše …

2Vinterová Jana, Ing. arch.

Nabídka architektonických a inženýrských služeb.

3STAVIS KLADNO s.r.o.

Firma STAVIS KLADNO s.r.o. se zabývá komplexní inženýrskou činností ve výstavbě - zajištění územního rozhodnutí, stavebního povolení, výběr dodavatele stavby, kolaudace. Návrhy a projektování staveb pro bydlení, občanské a průmyslové vybavení. Stavební rozpočty, radonový průzkum, statické posouzení…

4STAVUM, spol. s r.o.

Česká 180, Louny Bezdlužná

Stavební firma se specializací na průmyslové, občanské, bytové a inženýrské sítě. V průmyslové výstavbě se firma specializuje na stavební akce pro energetický resort - transformovny, spínací stanice, základy stožárů vedení. Realizuje stavbu rodinných domu, půdních vestaveb, střech, fasád a…

5AGROPROJEKT Praha s.r.o.

Ve Smečkách 801/33, Praha 1-Nové Město
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Provádíme zpracování dokumentace pro stavební povolení i pro územní rozhodnutí, zaměření pozemků, majetkové převody a inženýrské sítě.

6Šťastný Zdeněk, Ing. - inženýrské služby

Zajišťujeme inženýrskou činnost. Stavební i technický dozor investora či projektové práce. Poskytujeme také důslednou kontrolu projektu, dozorování staveb vč. kvality realizace stavby. Součástí je doplňková činnost, geodetické zaměřování a vysoce odborné poradenství.

7Marek Stanislav, Ing.

Jsme projektový atelier s 20 letou tradicí a poskytujeme architektonické studie a obstaráváme dokumentace pro územní rozhodnutí a stavební povolení od novostaveb RD až po rekonstrukce památkově chráněných objektů či zajišťujeme kolaudaci a autorský i technický dozor.

8ONEGAST, spol. s r.o.

Naším oborem je projektová a inženýrská činnost ve výstavbě. Zabýváme se vypracováním projektové přípravy pro územní řízení a stavební povolení.

9DES Praha, s.r.o.1 pobočka

Nabídka tvorby architektonických studií a návrhů interiérů.

10REYNESAM, s.r.o.1 pobočka

Specializujeme se na inženýrskou a zprostředkovatelskou činnost. Zajistíme technický dozor staveb, povolení pro realizace staveb a výkup pozemků.


Firmy v dalších lokalitách


Územní rozhodnutí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Územní rozhodnutí najdete 62 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 56 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 19 firem v regionu Střední a Severní Čechy.