Územní rozhodnutí – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je jedním z klíčových území, kde se rozhodnutí o územním plánování a využití půdy stávají stále důležitějšími. Územní rozhodnutí zde ovlivňují nejen samotné město Střední a Severní Čechy, ale i okolní obce a kraje.

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1Vinterová Jana, Ing. arch.

Nabídka architektonických a inženýrských služeb.

2STAVIS KLADNO s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Milady Horákové 2077, Kladno - Kročehlavy Bezdlužná

Firma STAVIS KLADNO s.r.o. se zabývá komplexní inženýrskou činností ve výstavbě - zajištění územního rozhodnutí, stavebního povolení, výběr dodavatele stavby, kolaudace. Návrhy a projektování staveb pro bydlení, občanské a průmyslové vybavení. Stavební rozpočty, radonový průzkum, statické posouzení…

3STAVUM, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Česká 180, Louny Bezdlužná

Stavební firma se specializací na průmyslové, občanské, bytové a inženýrské sítě. V průmyslové výstavbě se firma specializuje na stavební akce pro energetický resort - transformovny, spínací stanice, základy stožárů vedení. Realizuje stavbu rodinných domu, půdních vestaveb, střech, fasád a…

4AGROPROJEKT Praha s.r.o.

Ve Smečkách 801/33, Praha 1-Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme zpracování dokumentace pro stavební povolení i pro územní rozhodnutí, zaměření pozemků, majetkové převody a inženýrské sítě.

5Šťastný Zdeněk, Ing. - inženýrské služby

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Osadní 698/29, Praha 7- Holešovice Bezdlužná

Zajišťujeme inženýrskou činnost. Stavební i technický dozor investora či projektové práce. Poskytujeme také důslednou kontrolu projektu, dozorování staveb vč. kvality realizace stavby. Součástí je doplňková činnost, geodetické zaměřování a vysoce odborné poradenství.

6Marek Stanislav, Ing.

Jsme projektový atelier s 20 letou tradicí a poskytujeme architektonické studie a obstaráváme dokumentace pro územní rozhodnutí a stavební povolení od novostaveb RD až po rekonstrukce památkově chráněných objektů či zajišťujeme kolaudaci a autorský i technický dozor.

7ONEGAST, spol. s r.o.

Naším oborem je projektová a inženýrská činnost ve výstavbě. Zabýváme se vypracováním projektové přípravy pro územní řízení a stavební povolení.

8DES Praha, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Terronská 880/58, Praha 6-Bubeneč Bezdlužná

Nabídka tvorby architektonických studií a návrhů interiérů.

9REYNESAM, s.r.o.1 pobočka

Specializujeme se na inženýrskou a zprostředkovatelskou činnost. Zajistíme technický dozor staveb, povolení pro realizace staveb a výkup pozemků.

10Universal holding a.s.2 pobočky

Projektové a inženýrské činnosti včetně správy nemovitostí pro investory, zajišťování územních rozhodnutí či stavebních povolení.


Firmy v dalších lokalitách


Územní rozhodnutí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

y správnému územnímu plánování se zde mohou rozvíjet nové oblasti a vznikají nové příležitosti pro podnikání a bydlení.

V oblasti Střední a Severní Čechy se v posledních letech uskutečnilo několik významných územních rozhodnutí, které ovlivnily další vývoj této oblasti. Například výstavba nových obytných zón, rozšíření průmyslových zón a zlepšení dopravní infrastruktury. Tyto kroky pomáhají zlepšovat kvalitu života obyvatel a zvyšovat atraktivitu oblasti pro investory.

Správné územní rozhodnutí je klíčové pro udržitelný rozvoj oblasti Střední a Severní Čechy. Je důležité, aby bylo zohledněno nejen současné, ale i budoucí potřeby obyvatel a podnikatelů. Proto se územní plánování stává stále důležitějším nástrojem pro správný rozvoj oblasti Střední a Severní Čechy a celého regionu.