Vánoční věnce – Střední a Severní Čechy

Vánoční věnce jsou neodmyslitelnou součástí vánočních svátků v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto věnce jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jako jsou borovice, smrk, bříza a další.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1BARTÁK FRANTIŠEK- Zahradnictví

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Nerudova 910, Uhlířské Janovice Bezdlužná

Jsme rodinná firma, která působí na českém trhu již od roku 1990. Naše činnost je zaměřena především na výrobu šiškových, slaměnkových a staticových věnců, slámových věnců a kytic ze sušených květin.

2Pavel Pelikán - Zahradnictví1 pobočka

Klánovická 1309, Úvaly
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej rostlin, vzrostlých stromů, ovocných stromků, pokojových rostlin, květináčů, hnojiv i postřiků, zahradní centrum. Nabídka poradenství v oboru. Vyrobíme květinové vazby a věnce, slavnostní i smuteční. Sestavíme návrh osázení zahrady včetně finančního rozpočtu. Rostliny dodáme na místo a jsme…

3Příkopová Hana

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Suchých 295, Vestec

Nabízíme vazby a aranžování květin pro společenské akce i domácnosti a jiné floristické práce. Návrhy zahrad a další služby.

4Šípková Eva - Manufaktura Vála1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(43)
Havlíčkovo nám. 409, Kladno

Velkoobchod i maloobchod se svíčkami. Zabýváme se ruční výrobou a prodejem svíček všech druhů. Interiérové, exteriérové, vonné, vánoční, adventní, repelentní, svíčky ve skle, svíčky gelové, svatební, kostelní, hřbitovní, čajové, slavnostní. Dále nabízíme vonné oleje, tyčinky, bytové doplňky a dárky.

5FIDZADOR s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(89)
Pod Koňským vrchem…, Most
Dnes už má zavřeno

Nabízí prodej květin pro různé příležitosti a drobných dárkových předmětů a dále nabízí realizace květinové výzdoby hotelů i také výzdoby při významných událostech. Souběžně s touto činností nabízí rozvoz květin po městě a do jeho okolí do 20km.

6Miroslav Pešek - Zahradnictví

Fučíkova 667, Raspenava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na provoz zahradnictví. Prodáváme květiny zahradní i balkonové, letničky, ovocné stromů, okrasné dřeviny. Provádíme svatební a smuteční vazby. Rozvoz dárkových květin.

7Zahradnictví Cinke s.r.o.3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(142)
Arbesova 1405, Žatec Bezdlužná

Jsme zahradnictví se zaměřením na pěstování mladých rostlin. Navazujeme na padesátiletou tradici v pěstování chryzantém, postupně doplňujeme i další druhy balkonových a záhonových květin a bylin.

8Kreativní studio Vanite

Studio Vanite reprezentované Jitkou Rejnovou se zabývá ruční výrobou šperků, květinových dekorací a japonské technice kumihimo podle vlastních autorských návrhů. Každý výrobek je originál.

9Květiny Eva Lojínová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Anýžova 469/4, Hořovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naši prodejnu květin jsme otevřeli v roce 1996 v Hořovicích. V roce 2001 jsme prodejnu rozšířili o další místnost a získali tak příjemný a vzdušný prostor, v němž má zákazník možnost daleko přehlednějšího výběru. Pro úplnou spokojenost zákazníků je před prodejnou zajištěno parkování. Naše prodejna…

10Zahradní centrum DDD s.r.o

Petrovice 7 , Bystřice
Dnes už má zavřeno

Zahradní centrum. Nabízíme prodej pokojových, řezaných i venkovních rostlin, okrasných dřevin, semen, travních směsí, bonsajů, hnojiv, substrátů, květináčů, nářadí a podobně. Dále nabízíme prodej bytových doplňků a dekorací. Vážeme svatební kytice, smuteční vazby a kytice pro jakoukoliv příležitost.


Firmy v dalších lokalitách


Vánoční věnce v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Jsou zdobeny různými ozdobami, jako jsou koule, stuhy, šišky a další. Vánoční věnce jsou nejen krásné, ale také mají symbolický význam. Jsou symbolem naděje, lásky a míru. Vánoční věnce jsou ideálním dárkem pro vaše blízké, ale také mohou být použity jako dekorace pro váš domov. Pokud hledáte originální vánoční věnec v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě si vyberte ten nejkrásnější a nejvýraznější.