Vánoční věnce – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1BARTÁK FRANTIŠEK- Zahradnictví

Jsme rodinná firma, která působí na českém trhu již od roku 1990. Naše činnost je zaměřena především na výrobu šiškových, slaměnkových a staticových věnců, slámových věnců a kytic ze sušených květin.

2Pavel Pelikán - Zahradnictví1 pobočka

Klánovická 1309, Úvaly
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej rostlin, vzrostlých stromů, ovocných stromků, pokojových rostlin, květináčů, hnojiv i postřiků, zahradní centrum. Nabídka poradenství v oboru. Vyrobíme květinové vazby a věnce, slavnostní i smuteční. Sestavíme návrh osázení zahrady včetně finančního rozpočtu. Rostliny dodáme na místo a jsme…

3Příkopová Hana

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Suchých 295, Vestec

Nabízíme vazby a aranžování květin pro společenské akce i domácnosti a jiné floristické práce. Návrhy zahrad a další služby.

4Šípková Eva - Manufaktura Vála1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkovo nám. 409, Kladno

Velkoobchod i maloobchod se svíčkami. Zabýváme se ruční výrobou a prodejem svíček všech druhů. Interiérové, exteriérové, vonné, vánoční, adventní, repelentní, svíčky ve skle, svíčky gelové, svatební, kostelní, hřbitovní, čajové, slavnostní. Dále nabízíme vonné oleje, tyčinky, bytové doplňky a dárky.

5FIDZADOR s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Pod Koňským vrchem…, Most
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízí prodej květin pro různé příležitosti a drobných dárkových předmětů a dále nabízí realizace květinové výzdoby hotelů i také výzdoby při významných událostech. Souběžně s touto činností nabízí rozvoz květin po městě a do jeho okolí do 20km.

6Květiny Eva Lojínová

4.7
★★★★★
★★★★★
(25)
Anýžova 469/4, Hořovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Naši prodejnu květin jsme otevřeli v roce 1996 v Hořovicích. V roce 2001 jsme prodejnu rozšířili o další místnost a získali tak příjemný a vzdušný prostor, v němž má zákazník možnost daleko přehlednějšího výběru. Pro úplnou spokojenost zákazníků je před prodejnou zajištěno parkování. Naše prodejna…

7Zahradní centrum DDD s.r.o

Petrovice 7 , Bystřice
Otevřeno od 9:00

Zahradní centrum. Nabízíme prodej pokojových, řezaných i venkovních rostlin, okrasných dřevin, semen, travních směsí, bonsajů, hnojiv, substrátů, květináčů, nářadí a podobně. Dále nabízíme prodej bytových doplňků a dekorací. Vážeme svatební kytice, smuteční vazby a kytice pro jakoukoliv příležitost.

8Matějková Michala- osobní floristka

Osobní floristka Michala Matějková poskytuje floristické služby, květinovou výzdobu. Nabízím květiny pro venkovní, tradiční, privátní, luxusní svatby, dárkové kytice, smuteční, velikonoční i vánoční vazby, adventní věnce.

9DEKORAČNÍ CENTRUM

Lipová 426, Škvorec Bezdlužná

V nabídce našeho dekoračního centra najdete spoustu nápaditých věcí, které vám zkrášlí vaši svatbu, Vánoce, interiéry a exteriéry vašich domovů. Dekorace jsou dostupné v mnoha stylech, barvách a materiálech. Dále na našich stránkách najdete rubriku Handmade.

10Leszczynská Helena

Naším oborem je on-line prodej umělých vánočních stromků, možnost výběru dle druhu a velikosti. Nabízíme jedle, borovice, smrky, řetězy a adventní věnce.


Firmy v dalších lokalitách


Vánoční věnce v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Vánoční věnce najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.