Věcné břemeno – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1GEOKA spol. s r.o.- geodetická kancelář1 pobočka

Nabízíme komplexní geodetické práce, individuální přístup k zákazníkům – konzultace, poradenství.

2Mgr. Petr Rous, advokátní kancelář

Provozujeme advokátní kancelář, která nabízí právní služby a poradenství se zaměřením na právo občanské, obchodní, rodinné, trestní a pracovní.

3Miloš Pleštil JUDr. - advokát

4.5
★★★★★
★★★★★
(37)
Vlčí vrch 672/28, Liberec Bezdlužná

Hledáte právníka? Poskytujeme komplexní advokátní služby. Zaměřujeme se na občanské, rodinné, trestní, pracovní a obchodní právo. Dále se zabýváme tvorbou kupních smluv, darovacích smluv a jiných právních dokumentů. Naše advokátní kancelář vám pomůže v řadě rozličných situací.

4Mucha Daniel, Mgr., advokát

Advokátní kancelář, která nabízí právní služby a poradenství se zaměřením na právo rodinné, občanské, obchodní, správní, trestní a pracovní.

5STATIKUM s.r.o. (Středočeský kraj)1 pobočka

Jsme tým znalců působící dlouhodobě v celé České republice. Znalecké posudky podporujeme přesvědčivými podklady a zároveň je chystáme tak, aby si je s chutí přečetli i poučení laici. Nabízíme posudky z oblasti stavebnictví i ekonomie - odhady nemovitostí, majetku, věcných břemen, ocenění


Firmy v dalších lokalitách


Věcné břemeno v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Věcné břemeno najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.