Věcné břemeno – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho nemovitostí, které jsou zatíženy břemenem. Břemeno je právní institut, který omezuje vlastnická práva majitele nemovitosti.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1GEOKA spol. s r.o.- geodetická kancelář1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Rašínova 1239, Úvaly Bezdlužná

Nabízíme komplexní geodetické práce, individuální přístup k zákazníkům – konzultace, poradenství.

2Miloš Pleštil JUDr. - advokát

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Vlčí vrch 672/28, Liberec Bezdlužná

Hledáte právníka? Poskytujeme komplexní advokátní služby. Zaměřujeme se na občanské, rodinné, trestní, pracovní a obchodní právo. Dále se zabýváme tvorbou kupních smluv, darovacích smluv a jiných právních dokumentů. Naše advokátní kancelář vám pomůže v řadě rozličných situací.

3Mucha Daniel, Mgr., advokát

Advokátní kancelář, která nabízí právní služby a poradenství se zaměřením na právo rodinné, občanské, obchodní, správní, trestní a pracovní.

4STATIKUM s.r.o. (Středočeský kraj)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Purkyňova 125, Brno-Medlánky Bezdlužná

Jsme tým znalců působící dlouhodobě v celé České republice. Znalecké posudky podporujeme přesvědčivými podklady a zároveň je chystáme tak, aby si je s chutí přečetli i poučení laici. Nabízíme posudky z oblasti stavebnictví i ekonomie - odhady nemovitostí, majetku, věcných břemen, ocenění


Firmy v dalších lokalitách


Věcné břemeno v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud se rozhodnete koupit nemovitost s břemenem, musíte být připraveni na to, že budete muset dodržovat určitá omezení. Břemeno může být například věcné břemeno, které zajišťuje právo jiné osoby na užívání části vaší nemovitosti. Pokud hledáte nemovitost v oblasti Střední a Severní Čechy, je důležité být obezřetní a pečlivě si prohlédnout veškeré dokumenty týkající se břemen. V opačném případě byste mohli být překvapeni nečekanými omezeními a povinnostmi. Proto je dobré se obrátit na odborníky, kteří vám pomohou s výběrem vhodné nemovitosti a s vyřízením veškerých právních záležitostí.