Velikonoční věnce – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Zahradnictví Cinke s.r.o.3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(101)
Arbesova 1405, Žatec Bezdlužná

Jsme zahradnictví se zaměřením na pěstování mladých rostlin. Navazujeme na padesátiletou tradici v pěstování chryzantém, postupně doplňujeme i další druhy balkonových a záhonových květin a bylin.

2Matějková Michala- osobní floristka

Osobní floristka Michala Matějková poskytuje floristické služby, květinovou výzdobu. Nabízím květiny pro venkovní, tradiční, privátní, luxusní svatby, dárkové kytice, smuteční, velikonoční i vánoční vazby, adventní věnce.

3Louženská Jaroslava, Mgr.

Zabýváme se výrobou a prodejem pomlázek a velikonočního osení, sadby zeleniny a květin, dušičkových a adventních věnců, hřbitovních mís, zeleného i zlaceného jmelí.

4Veselá Jitka

4.9
★★★★★
★★★★★
(73)
Seifertova 1221/2, Brandýs nad Labem… Bezdlužná

Nabízím vázání květin, svatebních kytic, výroba a prodej věnců, dekorací, dušičkového, velikonočního a vánočního zboží.

5Marymade.cz

Provozujeme internetový prodej dekorativních předmětů. V našem sortimentu naleznete podnosy, kuchyňské doplňky, košíky s pokličkou, svícny, ozdoby, velikonoční vajíčka, zvonky a další. Nabízíme také madeirové kraslice, adventní věnce, dekorativní vázy, truhličky, ošatky, obrázky a taštičky na víno.

6Leszczynská Helena

Naším oborem je on-line prodej umělých vánočních stromků, možnost výběru dle druhu a velikosti. Nabízíme jedle, borovice, smrky, řetězy a adventní věnce.

7Čepelová Jolana

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Pražská 114, Dobříš Bezdlužná

Jsme květinářství v Dobříši. Máme řezané květiny,vážeme tradiční i netradiční vazby, svatební kytice, kytky, kytičky, růže. Prodáváme pokojové rostliny. Vyrábíme dekorace, svícny, věnce. Zajišťujeme kompletní výzdobu pro svatby, promoce, narozeniny, svátky, firemní akce, Vánoce, Velikonoce.

8Gallo Danica, Mgr.

Provádíme malbu na hedvábí. Nabízíme obrázky, obrazy, pánské a dětské kravaty, šály, šátky, pouzdra na brýle i náhrdelníky. Zajišťujeme také suchou vazbu květin a výrobu adventních, velikonočních a sezonních věnců.

9Květiny Fleurs

JSME KVĚTINÁŘSTVÍ Z ROUDNICE NAD LABEM. NAŠE PRÁCE JE ZÁROVEŇ I NAŠÍM KONÍČKEM - FLORISTIKA NÁS OPRAVDU BAVÍ!


Firmy v dalších lokalitách


Velikonoční věnce v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Velikonoční věnce najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.