Velikonoční věnce – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Matějková Michala- osobní floristka

Osobní floristka Michala Matějková poskytuje floristické služby, květinovou výzdobu. Nabízím květiny pro venkovní, tradiční, privátní, luxusní svatby, dárkové kytice, smuteční, velikonoční i vánoční vazby, adventní věnce.

2Louženská Jaroslava, Mgr.

Zabýváme se výrobou a prodejem pomlázek a velikonočního osení, sadby zeleniny a květin, dušičkových a adventních věnců, hřbitovních mís, zeleného i zlaceného jmelí.

3Marymade.cz

Provozujeme internetový prodej dekorativních předmětů. V našem sortimentu naleznete podnosy, kuchyňské doplňky, košíky s pokličkou, svícny, ozdoby, velikonoční vajíčka, zvonky a další. Nabízíme také madeirové kraslice, adventní věnce, dekorativní vázy, truhličky, ošatky, obrázky a taštičky na víno.

4Gallo Danica, Mgr.

Provádíme malbu na hedvábí. Nabízíme obrázky, obrazy, pánské a dětské kravaty, šály, šátky, pouzdra na brýle i náhrdelníky. Zajišťujeme také suchou vazbu květin a výrobu adventních, velikonočních a sezonních věnců.

5Květiny Fleurs

JSME KVĚTINÁŘSTVÍ Z ROUDNICE NAD LABEM. NAŠE PRÁCE JE ZÁROVEŇ I NAŠÍM KONÍČKEM - FLORISTIKA NÁS OPRAVDU BAVÍ!


Firmy v dalších lokalitách


Velikonoční věnce v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Velikonoční věnce najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.