Velkoobchod s maticovými nýty – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho velkoobchodů, které nabízejí široký sortiment maticových nýtů. Tyto nýty jsou nezbytné pro spojování různých materiálů a jsou využívány v mnoha odvětvích průmyslu.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1GOLA nářadí, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Nádražní 226, Cerhenice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodáváme profesionální ruční nářadí Gola. Poskytujeme svým uživatelům vysokou kvalitu při velice příznivé ceně. V našem sortimentu naleznete očkoploché maticové klíče, kleště pro jemnou mechaniku, ráčny s přepínací páčkou, kleště na pojistné kroužky, servisní vozíky, šroubováky, sady hlavic

2Otradovský Jiří - ALFAMARKET

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
ul.Pražská 54 …, Kolín Bezdlužná

Od roku 2004 poskytujeme služby v oblasti malo i velkoobchodního prodeje železářského zboží a širokého sortimentu pletiv a plotových sloupků. Působíme v regionech středních, východních, západních a jižních Čech. Zboží našim odběratelům zavážíme zdarma.

3K2L cz, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Kutnohorská 306, Mukařov Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod a maloobchod se spojovacím materiálem. Prodáváme šrouby, matice, závitové tyče, podložky, prvky pro montáž solárních panelů, nýty a kotevní techniku, nabízíme široký sortiment nerezového spojovacího materiálu.

4JASANSKÝ - spojovací materiál, s.r.o1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 360/37, Říčany
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme sortiment spojovacího materiálu, šrouby, matice, podložky vruty. Provádíme povrchové úpravy materiálů galvanickým zinkováním. Maloobchod, velkoobchod i internetový prodej.

5UTECH s.r.o.

Velkoobchod se spojovacím materiálem a kotvící technikou.

6Killich s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(87)
Americká 215/75, Liberec IX-Janův Důl
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Jsme specializovaný velkoobchod a také i maloobchod a nabízíme spojovací materiál, kotevní a nýtovací techniku a vysokopevnostní šrouby, matice i vruty. Dále také podložky, závitové tyče a nerezový materiál. Vše je možné zakoupit i přes náš E-shop.

7RIVETING CZ s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Kabešova 943/4, Praha 9- Vysočany Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod i maloobchod spojovacího materiálu a upevňovací techniky.

8STARÁ plus, v.o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Březový háj 161, Osečná-Lázně… Bezdlužná

Internetový obchod s nerezovým spojovacím materiálem: www.sroubuj.cz.

9Krása Petr - MPspoj

4.9
★★★★★
★★★★★
(4)
Krátká 162, Štětí Bezdlužná

Nabídka velkoobchodního a maloobchodního prodeje spojovacího materiálu, kotevní a nýtovací techniky. Dále nabízíme vruty, matice a podložky, závitové tyče i chemické kotvy, hmoždinky, napínáky, lana a oka, brusné kotouče či vrtáky, hřebíky a tesařské kování.

10SITOM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Špindlerova třída…, Roudnice nad Labem

Nabídka velkoobchodního a maloobchodního prodeje spojovacího materiálu. Prodáváme šrouby a matice, podložky, vruty i závitové tyče, svorníky a lisovací prvky, přivařovací matice, spínače, nýty i pera, kolíky, čepy a hřeby, závlačky a hřebíky.


Firmy v dalších lokalitách


Velkoobchod s maticovými nýty v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Velkoobchody v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí nejen široký výběr maticových nýtů, ale také kvalitní služby a konkurenceschopné ceny. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele maticových nýtů, neváhejte kontaktovat některý z velkoobchodů v oblasti Střední a Severní Čechy.