Velkoobchod s trhacími nýty – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho velkoobchodů, které nabízejí trhací nýty. Tyto nýty jsou velmi populární mezi průmyslovými firmami, které potřebují rychle a efektivně spojit různé materiály.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1GOLA nářadí, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Nádražní 226, Cerhenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme profesionální ruční nářadí Gola. Poskytujeme svým uživatelům vysokou kvalitu při velice příznivé ceně. V našem sortimentu naleznete očkoploché maticové klíče, kleště pro jemnou mechaniku, ráčny s přepínací páčkou, kleště na pojistné kroužky, servisní vozíky, šroubováky, sady hlavic

2Otradovský Jiří - ALFAMARKET

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
ul.Pražská 54 …, Kolín Bezdlužná

Od roku 2004 poskytujeme služby v oblasti malo i velkoobchodního prodeje železářského zboží a širokého sortimentu pletiv a plotových sloupků. Působíme v regionech středních, východních, západních a jižních Čech. Zboží našim odběratelům zavážíme zdarma.

3Gunnex s.r.o. - velkoobchod se stavebními materiály2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(38)
Mstětice 36, Mstětice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme dovozce a velkoobchodní distributor vybraných stavebních materiálů a doplňků s kvalitním servisem a konkurenční cenovou nabídkou. Nabízíme kotevní techniku, farmářské šrouby, stoupací plošiny, střešní vikýře, zahradní doplňky, kotevní střechy a sklovláknité armovací tkaniny. Distribuce…

4K2L cz, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Kutnohorská 306, Mukařov Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod a maloobchod se spojovacím materiálem. Prodáváme šrouby, matice, závitové tyče, podložky, prvky pro montáž solárních panelů, nýty a kotevní techniku, nabízíme široký sortiment nerezového spojovacího materiálu.

5JASANSKÝ - spojovací materiál, s.r.o1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 360/37, Říčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme sortiment spojovacího materiálu, šrouby, matice, podložky vruty. Provádíme povrchové úpravy materiálů galvanickým zinkováním. Maloobchod, velkoobchod i internetový prodej.

6SPOJmat Hýskov s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(45)
Na Břasích 149, Hýskov Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod a prodej spojovacího materiálu.

7UTECH s.r.o.

Velkoobchod se spojovacím materiálem a kotvící technikou.

8Killich s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(87)
Americká 215/75, Liberec IX-Janův Důl
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme specializovaný velkoobchod a také i maloobchod a nabízíme spojovací materiál, kotevní a nýtovací techniku a vysokopevnostní šrouby, matice i vruty. Dále také podložky, závitové tyče a nerezový materiál. Vše je možné zakoupit i přes náš E-shop.

9RIVETING CZ s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Kabešova 943/4, Praha 9- Vysočany Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod i maloobchod spojovacího materiálu a upevňovací techniky.

10EMEK Nýty s.r.o.

EMEK Nýty s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, 140 00, Praha-Michle, v okrese Praha 4 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 310831, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Velkoobchod s trhacími nýty v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Velkoobchody v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí široký výběr trhacích nýtů různých velikostí a typů, aby vyhověly potřebám každého zákazníka. Díky konkurenčním cenám a kvalitnímu zboží jsou tyto velkoobchody ideální volbou pro průmyslové firmy v oblasti Střední a Severní Čechy, které hledají spolehlivého dodavatele trhacích nýtů.