Veřejná autobusová doprava – Střední a Severní Čechy

Veřejná autobusová doprava v oblasti Střední a Severní Čechy je nezbytnou součástí každodenního života místních obyvatel. Díky ní se mohou lidé snadno a rychle dostat do práce, školy či na nákupy.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Technické služby města Duchcova, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(49)
Bezručova 476/28, Duchcov Bezdlužná

Technické služby v Duchcově fungují od 50. let 20.století původně jako Veřejná údržba města. Později se přejmenovaly na Technické služby Duchcov – rozpočtová organizace a od 1.1.2000 se pak transformovaly do současné podoby a to Technické služby města Duchcova, s.r.o.

2Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(24)
Souběžná 2349/7, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Zajišťujeme veřejně prospěšné služby jako je údržba komunikací a dopravní značení, čištění a úklid veřejných ploch, provoz a údržba veřejného osvětlení, služby v oboru dopravy drobného zboží a kolových nakladačů, povolování: Stavby a opravy komunikací, pokládky asfaltobetonových směsí, různé typy…

3ČSAD Liberec, a.s.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(191)
České mládeže 594/33, Liberec VI-Rochlice Bezdlužná

Poskytujeme osobní autobusovou dopravu zajišťující v pravidelné dopravě obslužnost regionu pro cestující veřejnost. Nabízíme ve spolupráci s cestovními kancelářemi zájezdovou dopravu tady u nás i v zahraničí. Využijte možnosti reklamy na autobusech. Pravidelně také zveřejňujeme aktuality a…

4TRANSPAN, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Doubská 339/14, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na poskytování komplexních logistických služeb. Nabízíme kamionovou, nákladní a autobusovou dopravu, a také přepravu osobními vozy. K dispozici máme skladovací prostory a veřejný celní sklad.

5B&C Dopravní systémy s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Husova 517, Libochovice Bezdlužná

Věnujeme významnou pozornost oblasti veřejné autobusové dopravy. Tato oblast je nosnou částí všech podnikatelských aktivit. Společnost svou činností přenáší do obecného prostředí komplexní poznatky o významných technologických činnostech při plánování, řízení, kontrole a zabezpečování veřejné…

6Bc. Olga Grošková

Naše činnost je zaměřena na poskytování služeb v oblasti kondice, rehabilitace, výuky plavání.

7ARIA TRAVEL, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Poděbradská 186/56, Praha 9-Hloubětín Bezdlužná

ARIA TRAVEL, s.r.o., se sídlem Poděbradská 186/56, 198 00, Praha-Hloubětín, v okrese Praha 9 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 147462, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

8Pavel Švestka, s.r.o. (pobočka Milovice-Mladá)1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(19)
Armádní 863, Milovice Bezdlužná

Provoz veřejné plnící stanice CNG. Dodávka zemního plynu CNG pro nákladní, osobní vozidla a autobusy na CNG pod vyšším tlakem a tím zkracujeme dobu plnění CNG. Naše společnost dále nabízí nadměrnou přepravu, jeřábové práce a demolice.

9Autobusová doprava s.r.o. Podbořany

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dělnická 946, Podbořany Bezdlužná

Pravidelná a nepravidelná vnitrostátní či mezinárodní autobusová doprava, veřejná linková doprava pro oblast Podbořansko a oblast Podbořany – Žatec.


Firmy v dalších lokalitách


Veřejná autobusová doprava v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici široká síť autobusových linek, které pokrývají celé území a umožňují pohodlné cestování. Využití veřejné autobusové dopravy je nejen ekologické, ale také finančně výhodné. Cestování autobusem je totiž mnohem levnější než jízda autem. Navíc se také nemusíte starat o parkování, což je v oblasti Střední a Severní Čechy velkou výhodou. Pokud hledáte spolehlivý a pohodlný způsob dopravy, veřejná autobusová doprava v oblasti Střední a Severní Čechy je tou správnou volbou.