Veslovací trenažéry – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho sportovních nadšenců, kteří hledají efektivní způsob, jak zlepšit svou kondici a posílit svaly. Pro tyto účely jsou ideální veslovací trenažéry, které nabízejí celkové posílení těla a zlepšení kardiovaskulárního systému.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1DOMAFIT FITNESS, s.r.o.9 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Jeremenkova 786/51, Praha 4 - Podolí Bezdlužná

Jsme specialisté na posilovací lavice a stroje. Naleznete u nás nabídku vybavení posiloven pro domácí posilovny, firemní, hotelové i veřejné posilovny. Dodáváme rotopedy, crossové, běžecké a veslovací trenažery, jednoruční činky, kotouče, potřeby na aerobic a jógu. Pro fitness centra realizujeme…

2FITHAM s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(65)
Kubelíkova 679/80, Liberec Bezdlužná

Jsme online obchod jednoho z předních dodavatelů vybavení pro domácí i komerční fitness a aerobic a bojové sporty a to s dopravou po celé ČR zdarma a nabízíme vše pro fitness a bojové sporty a posilování a aerobic a zde si vyberete si svůj rotoped a eliptical a posilovací stroje a lavice a crossový…

3JOHNSON HEALTH TECH CZ & SK a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bystrá 761/10, Praha 20 - Horní… Bezdlužná

Prodej fitness strojů a příslušenství.

4LIFEsport, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průhonická 119, Čestlice Bezdlužná

Fitness vybavení. Nabízíme fitness stroje, rotopedy, ergometry, crossové trenažéry, cyklistické trenažéry, běžecké trenažéry, veslovací trenažéry, steppery a posilovací lavice.

5U Dvou dědků s.r.o. - Fitnesspohotovost.cz

1.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Kutnohorská 312, Praha 10 -…
Otevřeno od 13:00

Bežecké pásy, cross trenažery, kola, kolobežky, posilovače, spinningová kola, steppery, veslování, eliptické trenažery, vacu stroje, cyklotrenažery, rotopedy, solária, sauny, vibrační stroje atd.


Firmy v dalších lokalitách


Veslovací trenažéry v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky moderním technologiím jsou dnes k dispozici trenažéry s různými funkcemi, jako například monitorování tepové frekvence, nastavitelný odpor nebo možnost propojení s aplikacemi pro sledování výkonu. Pokud hledáte kvalitní veslovací trenažér v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se vyplatí investovat do tohoto skvělého cvičebního stroje.