Veslovací trenažéry – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1DOMAFIT FITNESS, s.r.o.9 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jeremenkova 786/51, Praha 4 - Podolí Bezdlužná

Jsme specialisté na posilovací lavice a stroje. Naleznete u nás nabídku vybavení posiloven pro domácí posilovny, firemní, hotelové i veřejné posilovny. Dodáváme rotopedy, crossové, běžecké a veslovací trenažery, jednoruční činky, kotouče, potřeby na aerobic a jógu. Pro fitness centra realizujeme…

2FITHAM s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1627)
Kubelíkova 679/80, Liberec Bezdlužná

Jsme online obchod jednoho z předních dodavatelů vybavení pro domácí i komerční fitness a aerobic a bojové sporty a to s dopravou po celé ČR zdarma a nabízíme vše pro fitness a bojové sporty a posilování a aerobic a zde si vyberete si svůj rotoped a eliptical a posilovací stroje a lavice a crossový…

3LIFEsport, s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Průhonická 119, Čestlice Bezdlužná

Fitness vybavení. Nabízíme fitness stroje, rotopedy, ergometry, crossové trenažéry, cyklistické trenažéry, běžecké trenažéry, veslovací trenažéry, steppery a posilovací lavice.

4U Dvou dědků s.r.o. - Fitnesspohotovost.cz

1.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Kutnohorská 312, Praha 10 -…
Otevřeno od 13:00

Bežecké pásy, cross trenažery, kola, kolobežky, posilovače, spinningová kola, steppery, veslování, eliptické trenažery, vacu stroje, cyklotrenažery, rotopedy, solária, sauny, vibrační stroje atd.


Firmy v dalších lokalitách


Veslovací trenažéry v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Veslovací trenažéry najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.