Veterinární diety pro psy, kočky – Střední a Severní Čechy

Veterinární diety jsou speciální krmiva určená pro psy a kočky s různými zdravotními problémy. Tyto diety jsou vyvinuty tak, aby pomohly zlepšit zdravotní stav zvířete a minimalizovaly riziko dalších komplikací.

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1Vlašimská lékárna a.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Lidická 930, Vlašim Bezdlužná Ověřená

Provozujeme 5 lékáren v okrese Benešov. V našich lékárnách zakoupíte vše pro zdraví celé vaší rodiny. V našem sortimentu naleznete léky, potravinové doplňky, homeopatika, kosmetiku, dětskou výživu, zdravotnické potřeby, ortopedickou obuv, veterinární přípravky a mnoho dalšího.

2Veterinární ordinace MVDr. Lucie Záhumenská1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(385)
Žatecká 211/2438, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace Most poskytuje odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Provádíme preventivní úkony, základní vyšetření, ošetření a chirurgické zákroky. Prodáváme veterinární krmiva, diety a antiparazitika. Navštivte veterinu Most. Pro svého mazlíčka získáte…

3Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

4VETERINKA U TLAPIČEK s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(507)
Jasmínová 292/33, Most Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace a pohotovost pro zvířata. Kladou důraz zejména na individuální a přátelský přístup ke každému klientovi a dáváme si záležet na tom, aby se Vaši mazlíčci i Vy samotní u nás cítili příjemně a vždy se rádi a bez obav vraceli.

5Jaroslav Talacko, MVDr.

Veterinární péče o malá i velká zvířata, prodej veterinárních léčiv, krmiv, klinických diet a chovatelských potřeb. Poskytuji také výjezdovou službu.

6PRÁZDNÁ MISKA

4.6
★★★★★
★★★★★
(46)
Eliášova 472/41, Praha 6 Bubeneč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Od roku 1993 provozujeme chovatelské potřeby. Specializujeme se na prodej a poradenství v oblasti krmiv a chovu. V naší kamenné prodejně naleznete přes 60 druhů ryb, morčata, králíky, křečky, potkany, myši, sezoně fretky a okrasné ptactvo. Pokud budete mít cestu kolem pražských Dejvic, přijďte se…

7MVDr. René Ullmann - veterina1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Hwiezdoslavova 701…, Mladá Boleslav
Dnes už má zavřeno

Poskytujeme veterinární péči a prevenci. Interna, chirurgie, konzultace, prodáváme krmiva a speciální diety. Čipujeme a vystavujeme cestovní pasy. Pohotovost mimo ordinační hodiny po telefonické dohodě.

8Krejčí Markéta, MVDr. - Veterinární ordinace MBvet

4.6
★★★★★
★★★★★
(188)
Havlíčkova 887, Mladá Boleslav II
Dnes už má zavřeno

Veterinární ordinace ,poskytující prevenci, čipování, vystavení pet pasů, širokou laboratorní diagnostiku, EKG, rentgen, ultrasonograf, zubní ultrazvuk a chirurgii. Nabízíme krmiva a veterinární diety, poradenství. Na objednání Po-Pá 12-14 hod.

9Langer Jiří, MVDr. - Veterinární klinika Salvus2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Mládežnická 1340, Mladá Boleslav Bezdlužná

Non-stop pohotovost. Nabízíme digitální rtg a rtg skia, hemtologie, biochemie, čipování, europasy. Spolupráce s externími specialisty a dalšími vet. klinikami. Nabídka široké palety služeb včetně poradenství, prodeje speciálních krmiv a diet.

10Buchtík Jan - Veterinář Dolní Bousov

4.8
★★★★★
★★★★★
(52)
Na Školništi 522, Dolní Bousov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace veterinárního lékaře. Prodej veterinárních léků a krmiva. Sestavení speciálních jídelníčku pro dietu domácích mazlíčků.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární diety pro psy, kočky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

1. Problémy s trávením
Veterinární diety pro psy a kočky s trávicími problémy jsou formulovány tak, aby byly snadno stravitelné a minimalizovaly riziko alergických reakcí. Tyto diety jsou obvykle bohaté na vlákninu a obsahují speciální enzymy, které pomáhají trávit potravu.

2. Problémy s ledvinami
Veterinární diety pro psy a kočky s problémy s ledvinami jsou formulovány tak, aby snížily zátěž na ledviny a pomohly udržet správnou rovnováhu elektrolytů v těle. Tyto diety jsou obvykle omezeny na bílkoviny a fosfor a jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny.

3. Problémy s klouby
Veterinární diety pro psy a kočky s problémy s klouby jsou formulovány tak, aby pomohly snížit zánět a bolest v kloubech. Tyto diety jsou obvykle bohaté na omega-3 mastné kyseliny a obsahují glukosamin a chondroitin, které pomáhají udržet zdravé klouby.

4. Obezita
Veterinární diety pro psy a kočky s obezitou jsou formulovány tak, aby pomohly snížit hmotnost zvířete a minimalizovaly riziko dalších zdravotních problémů spojených s obezitou. Tyto diety jsou obvykle omezeny na kalorie a jsou bohaté na vlákninu, která pomáhá udržet pocit sytosti.

v oblasti Střední a Severní Čechy můžete zakoupit veterinární diety pro psy a kočky v místních veterinárních ordinacích a specializovaných obchodech se zvířecími potřebami. Je důležité si před zakoupením diety pro své zvíře poradit s veterinárním lékařem, který vám doporučí nejvhodnější dietu pro vašeho mazlíčka.

Vhodné veterinární diety pro psy a kočky jsou klíčové pro udržení zdraví vašeho mazlíčka. S výběrem správné diety a pravidelnými návštěvami veterinárního lékaře můžete pomoci udržet vašeho psa nebo kočku zdravé a šťastné.