Veterinární stomatologie – Střední a Severní Čechy

Veterinární stomatologie je obor veterinární medicíny, který se specializuje na zdraví zubů a ústní dutiny zvířat. Veterinární stomatologové se věnují diagnostice, prevenci a léčbě onemocnění zubů a ústní dutiny u zvířat.

1–10 firem z 50 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice VetPro

4.3
★★★★★
★★★★★
(621)
Klučovská 1280, Český Brod – Liblice Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici VetPro poskytujeme veterinární preventivní, diagnostickou a léčebnou péči. Specializujeme se na internu, chirurgii, stomatologii, dermatologii a další veterinární obory. Zajišťujeme nonstop veterinární pohotovost. Navštivte naši veterinu v Českém Brodě.

2VETERINÁRNÍ KLINIKA ERIKA - MVDr. Pavel HRON

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
náměstí Dr. Václava…, Praha 8 – Libeň
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Na naší veterinární klinice poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Specializujeme se na chirurgii, ortopedii a oftalmologii. Zajišťujeme veterinární nonstop pohotovost včetně hospitalizace. Navštivte naši veterinu na Praze 8.

3MVDr. Matzkeová Marcela

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Čelakovského 965/7, Litoměřice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme komplexní veterinární služby. Provádíme vyšetření sonografické, ortopedické, stomatologické, RTG - dysplazie kyčelních kloubů. Nabízíme čipování a čištění zubního kamene ultrazvukem.Stomatologie, ortopedie, aplikace mikročipu a vyšetření krve.

4Obec Velim1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Obránců…, Velim
Dnes už má zavřeno

Velim je obec Středočeského kraje, kolínského regionu, ležící 10 km západně od Kolína. Obec se rozkládá na 1570 ha katastrální plochy, leží v nadmořské výšce 203 m a je největší obcí Kolínska. V obci se nachází Základní škola T. G. Masaryka, mateřská škola, knihovna, zubař, dětské z, dravotní…

5MVDr. Pavlína Pánková Váňová - VETERINÁRNÍ KLINIKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(102)
Zahradní 1363, Čáslav
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme služby pro psy, kočky a drobná zvířata v oblasti prevence (preventivní prohlídky, vakcinace, protiparazitární program, stříhání drápků, čipování, vydávání mezinárodních pasů, tetování štěňat, digitální RTG snímkování, poradenství chovu vč. výživy). Zabýváme se diagnostikou v oborech…

6Krejčí Markéta, MVDr. - Veterinární ordinace MBvet

4.6
★★★★★
★★★★★
(188)
Havlíčkova 887, Mladá Boleslav II
Otevřeno od 8:00

Veterinární ordinace ,poskytující prevenci, čipování, vystavení pet pasů, širokou laboratorní diagnostiku, EKG, rentgen, ultrasonograf, zubní ultrazvuk a chirurgii. Nabízíme krmiva a veterinární diety, poradenství. Na objednání Po-Pá 12-14 hod.

7MVDr. Pavel Anton - Veterina Klíčany

4.9
★★★★★
★★★★★
(708)
Báštěcká 93, Klíčany
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Veterina Klíčany nabízí kompletní veterinární péči, prevenci a terapii.

8Veterinární klinika na Weilovně1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(346)
Nádražní 131, Příbram
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Veterinární klinika na Na Weilovně je první veterinární klinikou, která byla na Příbramsku zřízena. Již více než 12 let poskytuje vysoký standard služeb v preventivní a léčebné péči o psy, kočky a další malá zvířata a exoty. Klinika disponuje prostornými nadstandardně vybavenými ordinacemi a…

9Veterinární klinika Hloubětín s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(261)
Mochovská 535/38, Praha 9 - Hloubětín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Veterinární klinika se nachází v OD Havana u stanice metra Hloubětín. Poskytuje komplexní veterinární péči, specializované pracoviště zaměřené na prevenci, diagnostiku a léčbu nemocí malých zvířat. Ambulantní pohotovost NONSTOP - 773 665 752.

10V.M.K., spol. s r.o. - Vše pro RTG

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Proseku 45/9, Praha 9 - Prosek
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

VMK-RTG s.r.o. - vše pro RTG, nabídka diagnostických rentgenových a ultrazvukových přístrojů pro humánní i veterinární medicínu, mamografii, stomatologii, sonografii, kostní denzitometrii a veterinární medicínu. Nabízíme prodej a servis produktů - skiagrafické systémy DEL Medical, mobilní rentgeny…


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární stomatologie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí stomatologické služby pro domácí zvířata. Tyto kliniky jsou vybaveny moderní technologií a vyškolenými veterinárními stomatology, kteří jsou schopni poskytnout kvalitní péči o zuby a ústní dutinu vašeho mazlíčka.

Mezi nejčastější problémy, se kterými se veterinární stomatologové setkávají, patří zubní kaz, záněty dásní, zubní kameny a další onemocnění zubů a ústní dutiny. Tyto problémy mohou vést k bolesti, ztrátě zubů a dokonce i k vážným zdravotním problémům, jako je infekce krve.

Důležitou součástí práce veterinárního stomatologa je prevence. Pravidelné kontroly zubů a ústní dutiny jsou klíčové pro udržení zdraví zubů vašeho mazlíčka. Veterinární stomatologové také poskytují poradenství ohledně správné výživy a péče o zuby a ústní dutinu.

Pokud má váš mazlíček problémy se zuby a ústní dutinou, je důležité co nejdříve vyhledat veterinárního stomatologa. Neodkládejte návštěvu veterinární kliniky, protože zdraví zubů a ústní dutiny vašeho mazlíčka je klíčové pro jeho celkové zdraví a pohodu.

Výhody pravidelné návštěvy veterinárního stomatologa:

1. Prevence zubního kazu a dalších onemocnění zubů a ústní dutiny.

2. Snížení rizika infekce krve a dalších zdravotních problémů.

3. Zlepšení celkového zdraví a pohody vašeho mazlíčka.

4. Poskytnutí poradenství ohledně správné výživy a péče o zuby a ústní dutinu.

5. Zvýšení kvality života vašeho mazlíčka.

Veterinární stomatologie je důležitý obor veterinární medicíny, který pomáhá udržovat zdraví zubů a ústní dutiny u zvířat. Pokud má váš mazlíček problémy se zuby a ústní dutinou, neváhejte vyhledat veterinárního stomatologa. Pravidelné kontroly jsou klíčové pro udržení zdraví vašeho mazlíčka a zlepšení jeho celkového zdraví a pohody.