Vinařské obaly – Střední a Severní Čechy

Vinařská oblast Střední a Severní Čechy je známá svými kvalitními víny a vynikajícími obaly. Tyto obaly jsou důležité nejen pro ochranu lahve, ale také pro prezentaci vína.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

SPECIALIZACE firmy na individuální potisk pro gastroobaly, gastropotřeby, gastrodoplňky a nejrůznější reklamní předměty především pro restaurační a hotelová zařízení, a další zařízení jako např. pizzerie, cukrárny, pekárny, vinárny, kavárny apod..

Poslat poptávku pick.cz 222 521 013

Vinařské obaly v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Vinaři z oblasti Střední a Severní Čechy se snaží vytvářet originální a esteticky působivé obaly, které zaujmou zákazníky na první pohled. Využívají různé materiály a technologie, aby dosáhli co nejlepšího výsledku. Kromě toho se vinaři z oblasti Střední a Severní Čechy snaží minimalizovat dopad svých obalů na životní prostředí a využívají ekologické materiály a recyklovatelné obaly. Pokud hledáte kvalitní víno s vynikajícím obalem, určitě se podívejte na nabídku vinařů z oblasti Střední a Severní Čechy.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.