Vláknina v potravinách – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1F&N dodavatelé, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
U Cihelny 225, Tišice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme nejširší škálu náhradních sladidel, které současná doba a legislativní požadavky Evropské unie umožňují. V naší nabídce naleznete sladidla, která jsou nekalorická či nízkokalorická, sladidla v tabletách, sypká či tekutá. Jsou to speciální nápoje s z vybraných minerálních solí Samaritan,…

2Mlýn Velké Popovice, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 80, Velké Popovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Koncem roku 1991 byl vrácen v rámci restitucí synům původního majitele, kteří v dubnu 1992 založili společnost s ručeným omezeným „Mlýn Velké Popovice“. Dlouhodobá historie a mnohaleté zkušenosti v tomto oboru mlynářství jsou jedním z předpokladů toho, že naše společnost je v současné době v…

3Jan Mašek - Pekařství4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(28)
Hlavní 726, Smržovka
Dnes už má zavřeno

Provozujeme vyhlášené pekařství v Jabloneckém okrese. Naší velkou výhodou je spojení dlouhých generačních zkušeností a kvalitních surovin. Naše výroba je velmi bohatá. Pečeme vyhlášený kvasový chléb v kamenné peci. Je známý po celém regionu.

5ADITECH s.r.o.1 pobočka

Hlavní činností firmy jsou dodávky potravinářských aditiv, koření, směsí koření a poradenství včetně technologického servisu pro masnou výrobu. Nabízíme přípravky k výrobě nakládaných masných výrobků, ochucovadla, zesilovače chuti, emulgátory, barviva, vlákniny, aromata a další.


Firmy v dalších lokalitách


Vláknina v potravinách v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Vláknina v potravinách najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.