Výjezd ke zvířecím pacientům – Střední a Severní Čechy

Výjezd ke zvířecím pacientům je pro veterinární praxi nezbytnou součástí péče o zvířata. Veterinární lékaři a technici se často musí vydávat na cesty, aby poskytli zdravotní péči zvířatům v jejich domácím prostředí.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1Veterina Poděbrady - MVDr. MICHAELA JANOŠOVSKÁ, MVDr. JAN HORÁK1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(38)
K Babínu 299, Poděbrady-Velké…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata, ptáky. Nabízíme chirurgické zákroky, operace zlomeniny kostí, digitální rentgen, diagnostický ultrazvuk, inhalační narkóza, monitor životních funkcí, biochemický analyzátor, poradenskou činnost a výjezdy ke klientům.

2Jaroslav Talacko, MVDr.

Veterinární péče o malá i velká zvířata, prodej veterinárních léčiv, krmiv, klinických diet a chovatelských potřeb. Poskytuji také výjezdovou službu.

3Veterinární klinika VETMEDIKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(206)
Jungmannova 127, Uhlířské Janovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ambulance s chirurgií pro malá terarijní a exotická zvířata. Provádíme čipování, rentgen, RTG dysplazie, sono, ultrazvuk na zubní kámen, inhalační narkózu, terap. laser, laboratorní diagnostiku. Zařizujeme pohotovostní a výjezdovou službu. Nabízíme služby stříhání psů a…

4MVDr. Markéta Čížková

5.0
★★★★★
★★★★★
(189)
Mečeříž 45, Mečeříž Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Provádíme výjezdy k akutním případům, kastraci, odstranění zubního kamene ultrazvukem či sonografické vyšetření.

5MVDr. Simandlová Martina

4.9
★★★★★
★★★★★
(6)
Pavlovice, Vlašim
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Veterinární služby pro malá a exotická zvířata. Veterinární ordinace je zaměřena na problematiku prevence, diagnostiky a léčby u psů, koček, exotických ptáků a dravců. Možnost hospitalizace akutních pacientů.

6Lubeníková Iveta, MVDr. - Ambulantní veterinární návštěvní služba Praha

Ordinace veterinárního lékaře. Veterinární výjezdová služba NONSTOP pro psy, kočky, exot. ptáky a drobná zvířata. Výjezdy k pacientům, veškerá veterinární prevence a léčba u vás doma.

7ArtVET - veterinární ordinace

V ordinaci ArtVET poskytujeme kvalitní služby a laskavý přístup v příjemném prostředí. Nabízíme komplexní veterinární péči.

8MVDr. Kernal Jaroslav - Ošetřovna pro malá zvířata a salon pro psy a kočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(86)
Dělnická 33, Most-Velebudice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ošetřovna pro malá zvířata a salon pro psy a kočky Most - Velebudice. Prevence i léčba formou výjezdů. Krmiva a veterinární diety.

9Veterinární klinika - Cvrček Zdeněk, MVDr.

Valdštejnská 394/26, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární chirurgie, interna a traumatologie, očkování, čipování, europasy i poradenství pro oblasti poruch chování a homeopatie, prodej krmiva. Plánované operace Úterý a Čtvrtek od 8:15 do 11:00. Výjezdy k pacientům Pondělí, Středa, Čtvrtek a Pátek od 11:00 do 15:00, Uterý od 11.30 do 15.15.

10Hanzl Antonín, MVDr.

4.6
★★★★★
★★★★★
(111)
Litoměřická 126/12, Děčín Bezdlužná

Provozujeme kliniku zajišťující operace psů a koček, pohotovost i výjezdy k pacientům.


Firmy v dalších lokalitách


Výjezd ke zvířecím pacientům v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tento proces zahrnuje několik kroků, které jsou důležité pro úspěšnou léčbu zvířecích pacientů.

1. Zavolání na pohotovost

Většina výjezdů ke zvířecím pacientům začíná telefonátem majitele zvířete, který se snaží získat pomoc pro svého nemocného nebo zraněného mazlíčka. Majitelé zvířat mohou volat na pohotovostní linku veterinární kliniky, kde jim bude poskytnuta další pomoc a informace o tom, jak postupovat.

2. Plánování výjezdu

Po obdržení telefonátu se veterinární lékař nebo technik musí rozhodnout, zda je nutné vyjet na místo. Pokud ano, musí se plánovat výjezd a koordinovat s majitelem zvířete. V některých případech může být nutné vyslat více členů týmu, aby byla zajištěna adekvátní péče.

3. Cesta na místo

Po plánování výjezdu se veterinární lékař nebo technik vydává na cestu k pacientovi. V závislosti na vzdálenosti a dopravní situaci může být cesta na místo náročná. V některých případech může být nutné použít speciální vozidlo, které umožní přepravu zvířete.

4. Příjezd na místo

Po příjezdu na místo se veterinární lékař nebo technik setkává s majitelem zvířete a zjišťuje podrobnosti o stavu pacienta. Poté se provádí klinické vyšetření a diagnostika, aby se určila příčina problému.

5. Léčba a péče

Po diagnostice se veterinární lékař nebo technik přistupuje k léčbě pacienta. To může zahrnovat podání léků, ošetření rány nebo dokonce chirurgický zákrok. Během léčby se veterinární lékař nebo technik snaží udržet pacienta v co nejlepším stavu a minimalizovat jeho bolest.

6. Návrat do kliniky

Po dokončení léčby se veterinární lékař nebo technik vrací zpět do kliniky. Zde se provádí další vyšetření a péče, aby se zajistilo, že pacient se zotaví co nejrychleji.

v oblasti Střední a Severní Čechy se výjezd ke zvířecím pacientům provádí stejným způsobem jako v jiných oblastech. Veterinární lékaři a technici se snaží poskytnout co nejlepší péči zvířatům a pomoci majitelům zvířat v obtížných situacích. Díky výjezdům ke zvířecím pacientům mohou být zvířata léčena v pohodlí svého domova a majitelé zvířat se nemusí stresovat s převozem svých mazlíčků do kliniky.