Výjezd ke zvířecím pacientům – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1Veterina Poděbrady - MVDr. MICHAELA JANOŠOVSKÁ, MVDr. JAN HORÁK1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(65)
K Babínu 299, Poděbrady-Velké…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata, ptáky. Nabízíme chirurgické zákroky, operace zlomeniny kostí, digitální rentgen, diagnostický ultrazvuk, inhalační narkóza, monitor životních funkcí, biochemický analyzátor, poradenskou činnost a výjezdy ke klientům.

2Jaroslav Talacko, MVDr.

Veterinární péče o malá i velká zvířata, prodej veterinárních léčiv, krmiv, klinických diet a chovatelských potřeb. Poskytuji také výjezdovou službu.

3Veterinární klinika VETMEDIKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(177)
Jungmannova 127, Uhlířské Janovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ambulance s chirurgií pro malá terarijní a exotická zvířata. Provádíme čipování, rentgen, RTG dysplazie, sono, ultrazvuk na zubní kámen, inhalační narkózu, terap. laser, laboratorní diagnostiku. Zařizujeme pohotovostní a výjezdovou službu. Nabízíme služby stříhání psů a…

4MVDr. Markéta Čížková

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Mečeříž 45, Mečeříž Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Provádíme výjezdy k akutním případům, kastraci, odstranění zubního kamene ultrazvukem či sonografické vyšetření.

5MVDr. Simandlová Martina

4.7
★★★★★
★★★★★
(116)
Pavlovice, Vlašim
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Veterinární služby pro malá a exotická zvířata. Veterinární ordinace je zaměřena na problematiku prevence, diagnostiky a léčby u psů, koček, exotických ptáků a dravců. Možnost hospitalizace akutních pacientů.

6Lubeníková Iveta, MVDr. - Ambulantní veterinární návštěvní služba Praha

Ordinace veterinárního lékaře. Veterinární výjezdová služba NONSTOP pro psy, kočky, exot. ptáky a drobná zvířata. Výjezdy k pacientům, veškerá veterinární prevence a léčba u vás doma.

7ArtVET - veterinární ordinace

V ordinaci ArtVET poskytujeme kvalitní služby a laskavý přístup v příjemném prostředí. Nabízíme komplexní veterinární péči.

8MVDr. Kernal Jaroslav - Ošetřovna pro malá zvířata a salon pro psy a kočky

Dělnická 33, Most-Velebudice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Ošetřovna pro malá zvířata a salon pro psy a kočky Most - Velebudice. Prevence i léčba formou výjezdů. Krmiva a veterinární diety.

9Veterinární klinika - Cvrček Zdeněk, MVDr.

Valdštejnská 394/26, Liberec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Veterinární chirurgie, interna a traumatologie, očkování, čipování, europasy i poradenství pro oblasti poruch chování a homeopatie, prodej krmiva. Plánované operace Úterý a Čtvrtek od 8:15 do 11:00. Výjezdy k pacientům Pondělí, Středa, Čtvrtek a Pátek od 11:00 do 15:00, Uterý od 11.30 do 15.15.

10Hanzl Antonín, MVDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Litoměřická 126/12, Děčín Bezdlužná

Provozujeme kliniku zajišťující operace psů a koček, pohotovost i výjezdy k pacientům.


Firmy v dalších lokalitách


Výjezd ke zvířecím pacientům v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výjezd ke zvířecím pacientům najdete 30 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 27 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Střední a Severní Čechy.