Výkup bronzu – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1STAVMETAL K+D s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Huťská 319, Kladno
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Vykupujeme a zpracováváme kovový odpad: železo, barevné kovy - měď, hliník, mosaz, bronz, papír atd. Provozujeme sběrnu papíru a výkup kovových odpadů. Více informací a kontakty naleznete na našich internetových stránkách. Kontaktujte nás!

2ABK-Benešov s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Křižíkova 1590, Benešov
Otevřeno do 15:00
Ověřená

Sběrné suroviny. Nabízíme autobaterie VARTA za bezkonkurenční ceny díky zpětnému odběru. Detailní nabídka a ceny na našem webu. Výkup a prodej autobaterií, barevných kovů, kabelů a elektromotorů. Dále ekologická likvidace elektrošrotu.

3STAVMETAL K+D s.r.o. (Praha západ)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Huťská 319, Kladno
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Vykupujeme a zpracováváme kovový odpad: železo, barevné kovy - měď, hliník, mosaz, bronz, papír atd.

4EKOSUR, s.r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(52)
Dřevčická ev.č. 46, Praha 10 Bezdlužná

Naše firma se zabývá výkupem sběrového papíru, jeho tříděním a následným předáním zpracovateli. Dále vykupujeme železo, barevné kovy a čiré obalové fólie.

5LIBOMETAL s.r.o.

Křovákova 745/1, Kostelec nad Labem
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Sběrné suroviny vykupují kovy, papír, železo, měd, hliník, olovo, mosaz, bronz, cín, zinek, kabely, elektromotory, nerez, pračky, boilery.

6L.K.M. Recycling, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Kostelní 435, Most
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme výkup barevných kovů, železa, papíru, nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Digitální váhy na provozovně jsou zárukou přesného vážení s možností vlastní kontroly.

7KOVOŠROT GROUP CZ a.s.71 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Litoměřická 37, Česká Lípa-Dubice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Sběr a sběrny druhotných surovin. Výkup železného šrotu – železa, neželezných kovů, akumulátorů, elektromotorů, kabelů, mědi, hliníku, mosazi, bronzu, zinku, olova, papíru i plastů. Recyklace druhotných surovin.

8KOVOŠROT VRAŇANY s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Spomyšl 162, Spomyšl
Otevřeno do 16:00

Naše společnost působí v těsné blízkosti dálničního přivaděče z dálnice D-8 na Mělník a zároveň poblíž hlavního železničního koridoru Praha - Ústí nad Labem. V areálu je instalována silniční digitální váha umožňující přímou expedici kamionů.

9Vrabec Jan - DEMPRA - Výkup kovového odpadu

4.5
★★★★★
★★★★★
(30)
Březová 412/109 , Děčín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na sběr a výkup kovového odpadu a druhotných surovin. Kovošrot vykupuje železný šrot a barevné kovy. Provádíme drobné demontáže kovových konstrukcí. Přistavení kontejnerů, nakládka a vykládka hydraulickou rukou bez čekání. Výkup papíru a kartónů. Vlastní odvoz zajištěn.

10Cajdašrot s.r.o.2 pobočky

U Stavoservisu 527/1, Praha 10 – Malešice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výkup železa, barevných kovů. Vykupujeme elektromotory, startéry, alternátory, plechy, trubky, těžké železo, litina, měď, měděné kabely, auto kabely, mosaz, bronz, hliník, nerez, olovo, zinek, cín, základní desky z elektroniky a počítačů, procesory atd.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup bronzu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výkup bronzu najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.