Výkup dřevěných pilin – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho podniků, které se specializují na výkup dřevěných pilin. Tyto piliny jsou využívány jako surovina pro výrobu různých produktů, jako jsou například brikety, pelety nebo papír.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Krčíková Dalemila

4.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Průmyslová 515, Čerčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz pily. Nabízíme stavební řezivo, palivové dřevo, hranoly, latě. Tesařské a pokrývačské práce. Kácení stromů. Palubky na zakázku.

2Pila ALNUS spol. s r.o.

Provoz pily. Pořez dřeva, výroba hranolů, latí, prken, fošen, krovů, palivového dřeva. Nabízíme hoblování a impregnaci řeziva.

3PALEKO CZ, s.r.o.5 poboček

Zabýváme se veškerým prodejem, výkupem a servisem palet. Dodáváme palety atypické, standardní a europalety. Dále se specializujeme na dřevní štěpka, víka, ohrádky, rošty a gitterboxy. Poskytujeme dopravu v rámci ČR a celé EU. Klademe silný důraz na kvalitu materiálu a služeb zákazníkům.

4JILOS HORKA, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme palety - dřevěné palety EUR, USA palety, hranolové palety, europalety, jednorázové palety, palety CP a EPAL palety. Nabízíme také přepravní obaly, paletové ohrádky, dřevěné obaly, dřevní pelety, brikety, biomasu, piliny, štěpku, kůru, stavební řezivo a hranoly i kvalitní…


Firmy v dalších lokalitách


Výkup dřevěných pilin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výkup dřevěných pilin je pro tyto podniky velmi důležitý, protože jim umožňuje získat kvalitní surovinu za výhodnou cenu. Pokud tedy vlastníte les nebo jiný zdroj dřeva v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete využít služeb výkupu dřevěných pilin a získat tak další příjem.