Výkup katalyzátorů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho společností, které se specializují na výkup katalyzátorů. Tyto společnosti nabízejí rychlý a efektivní způsob, jak se zbavit starých a nevyužitých katalyzátorů.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1MR STEEL GROUP s.r.o. (sídlo firmy)1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Bořivojova 878/35, Praha 3 – Žižkov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výkupem kovů, odvozem a zpracováním ocelového odpadu v celé ČR. Vykupujeme všechny druhy kovů a ve všech formátech. Mezi naše další služby patří demontáž svodidel včetně jejich odvozu a likvidace.

2RECYKLACE s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
B. Egermanna 322, Nový Bor-Arnultovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se ekologickou likvidací vozidel, výkupem železa a barevných kovů, papíru, plastů, PET lahví, autobaterií a katalyzátorů. Provozujeme odtahovou službu. Specializujeme se na prodej ekol. pelet a briket.

3A. Business First s.r.o. (sídlo firmy)3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(76)
Velešínská 757, Praha 9 - Letňany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Sběrna druhotných surovin, výkup kovového odpadu, elektroodpadu, výkup autokatalyzátorů.

4MAPE KOVO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Nad Perchtou 2266, Turnov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme ryze českou firmou sběrných surovin. Vykupujeme elektroodpady, autobaterie, různé slitiny a barevné kovy, katalyzátory, kabely a další. Mezi naše služby patří i komplexní služby ekologické likvidace vozidel. Vůz vyzvedneme, ekologicky zlikvidujeme a vystavíme protokol.

5EKOCAT s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Part. Svobody 940 , Dobříš
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zajišťujeme výkup katalyzátorů po celé ČR. Kamkoli dojedeme, vykoupíme keramické hmoty z katalyzátorů.

6AUTO BRABEC s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(323)
Panská 70, Tehov Bezdlužná

Provozujeme autovrakoviště. Nabízíme čištění čištění filtrů pevných částic DAP, DFP, Euro 6 a katalyzátorů SRC. Nabízíme prodej náhradních dílů vozů Peugeot a renovace a prodej náprav.

7Lefleze, s.r.o.

Volfartice 170, Volfartice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Lefleze, s.r.o., se sídlem Volfartice 170, 471 12, Volfartice, v okrese Česká Lípa a v kraji Liberecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 31407, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

8RANIDO, s.r.o.

Thákurova 531/4, Praha 6-Dejvice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

RANIDO, s.r.o., se sídlem Thákurova 531/4, 160 00, Praha-Dejvice, v okrese Praha 6 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 105138, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2005. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem…

9Sběrna surovin Lux

4.4
★★★★★
★★★★★
(37)
Mírová, Dubí
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Sběrna surovin Lux, se sídlem Mírová, 417 03, Dubí, v okrese Teplice a v kraji Ústecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Prodej kvasného…

10Šporer Jakub

Provádíme výkup a prodej katalyzátorů od značek BMW a Mercedes a typů TDi i také HDi dále děláme instalatérské a elektrikářské a pokrývačské práce a zajišťuji pracovníky na úklidové a pomocné a dokončovací práce.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup katalyzátorů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výkup katalyzátorů je důležitý pro ochranu životního prostředí, protože staré katalyzátory mohou obsahovat nebezpečné látky, které mohou způsobit znečištění ovzduší.

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít spolehlivé a profesionální firmy, které nabízejí výkup katalyzátorů za vysoké ceny. Tyto společnosti mají zkušenosti s výkupem katalyzátorů a nabízejí svým zákazníkům nejlepší možné ceny za jejich staré katalyzátory.

Pokud máte starý katalyzátor, který již není funkční, neváhejte kontaktovat společnosti v oblasti Střední a Severní Čechy, které nabízejí výkup katalyzátorů. Tyto společnosti vám pomohou se zbavit vašeho starého katalyzátoru a zároveň získat peníze za jeho prodej.

Výkup katalyzátorů je důležitý pro ochranu životního prostředí a je také výhodný pro majitele starých katalyzátorů, kteří mohou získat peníze za prodej. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít spolehlivé a profesionální společnosti, které nabízejí výkup katalyzátorů za vysoké ceny. Kontaktujte je a získejte peníze za svůj starý katalyzátor.