Výkup komerčních nemovitostí – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho komerčních nemovitostí, které mají své majitele. Avšak, ne vždy je pro majitele výhodné tyto nemovitosti vlastnit.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1TRIÁDA realitní kanceláře s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiráskova 133, Turnov
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Realitní kancelář TRIÁDA se pohybuje v oblasti realit, především zajišťuje pronájem a prodej nemovitostí, rekreačních a komerčních objektů, jako jsou chaty a chalupy i pozemky. Náš tým zkušených makléřů provede odborné znalecké posudky, zajistí prohlídky, fotografie nemovitosti a výkup vaší…

2MVDr. Martin Vašák - Vašák&Partneři REALITY1 pobočka

Zajíšťujeme prodej, pronájem a výkup domů, bytů, pozemků, komerčních objektů, rekreačních objektů i developerských projektů.

3JUDr. Lenka Hrušková- dumrealit.cz Nemo

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
třída Osvobození 309, Příbram
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

JUDr. Lenka Hrušková Dumrealit.cz zprostředkovává prodej, pronájem a výkup všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady.

43V Reality s.r.o.

Realitní kancelář a developer působící v Praze, Středočeském i Jihočeském kraji. Reality a nemovitosti na prodej. Nabízíme také pronájem a výkup nemovitostí. Zaměření na rodinné domy, kanceláře, komerční prostory a objekty. Vykupujeme pozemky.

5SASME s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tušimice 26, Kadaň
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost SASME s.r.o. působí stabilně na trhu s nemovitostmi od roku 2006. Vznikla z důvodu nedostatku realitních kanceláří, které poskytují kvalitní realitní servis v lokalitě Kadaň, Klášterec nad Ohří, Chomutov a přilehlých měst a obcí. Společnost SASME s.r.o. má správu vlastních nemovitostí a…

6Scigelová Jana

Nabízí prodej a výkup nemovitostí, jejich správu a údržbu. Dále nabízí pronájem a prodej bytů, domů, komerčních nemovitostí, pozemků i garáží. Poskytují také realitní poradenství.

7JOHN KAREL

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
M. G. Dobnera 2943/2, Most Bezdlužná

Zabývají se prodejem a výkupem nemovitostí, jejich správou a údržbou. Nabízí pronájem a prodej bytů, domů, komerčních nemovitostí, pozemků i garáží. Poskytují také realitní poradenství.

8FinestLIVING s.r.o. - RE/MAX Living

4.7
★★★★★
★★★★★
(20)
U Synagogy 2983, Česká Lípa Bezdlužná

Realitní kancelář RE/MAX poskytuje vysoce profesionální služby a etický přístup ke klientům. Zaměřujeme se na prodej a pronájem bytů, domů, komerčních objektů, pozemků a dalších nemovitostí. Možnost zřízení hypotéky.

9JANELOVÁ LENKA - Clreality.eu2 pobočky

Realitní kancelář. Prodej a pronájem nemovitostí. Právní a finanční servis, výkup nemovitostí i exekuce. Domy, byty, pozemky, komerční nemovitosti, chaty a chalupy.

10Ing. Suntych Tomáš

Zborovská 1023, Praha 5 - Smíchov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, koupí a pronájmem bytů, rodinných domů, pozemků, rekreačních objektů, komerčních i nebytových prostor. Provádíme výkup nemovitostí a řeším exekuce.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup komerčních nemovitostí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto se mnoho lidí rozhoduje pro výkup svých komerčních nemovitostí. Tento proces je velmi jednoduchý a rychlý. Stačí kontaktovat specializovanou firmu, která se zabývá výkupem nemovitostí a dohodnout se na podmínkách. Výkup komerčních nemovitostí je výhodný pro majitele, kteří se chtějí zbavit své nemovitosti rychle a bez zbytečného stresu. Pokud tedy vlastníte komerční nemovitost v oblasti Střední a Severní Čechy a uvažujete o jejím prodeji, výkup je pro vás tou správnou volbou.