Výkup litiny – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1CANNONEER group s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Mostecká 88/48, Horní Jiřetín Ověřená

Zabýváme se zpracováním ocelí, železného šrotu, litiny, hutních materiálů, elektromotorů, kabelů a akumulátorů. Provádíme demolice budov, zpracování kovového odpadu, ekologickou likvidaci transformátorů, přepravu těžkých břemen a kontejnerů. Provozujeme speciální půjčovnu strojů.…

2AGRO, družstvo služeb Luštěnice

4.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Nádražní 380, Luštěnice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Poskytujeme služby v zemědělské výrobě, práci kombajnů a sklízecích řezaček, výrobu krmných úsušků na horkovzdušné sušárně, autodopravu, prodej náhradních dílů k zemědělským strojům a nákladním automobilům včetně sklízecích strojů zn. CLAAS, prodej paliv, prodej a výkup kovového odpadu, prodej…

3KOVOŠROT KRALUPY s.r.o.

Vykupujeme kovový odpad. Zaměřujeme se na železný šrot, železo, nerez, litina a barevné kovy. Likvidujeme také ocelové konstrukce. Prodáváme technické plyny. Specializujeme se na strojní zemní práce a demolice staveb.

4L.K.M. Recycling, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Kostelní 435, Most
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme výkup barevných kovů, železa, papíru, nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Digitální váhy na provozovně jsou zárukou přesného vážení s možností vlastní kontroly.

5KOVOŠROT VRAŇANY s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Spomyšl 162, Spomyšl
Otevřeno od 8:00

Naše společnost působí v těsné blízkosti dálničního přivaděče z dálnice D-8 na Mělník a zároveň poblíž hlavního železničního koridoru Praha - Ústí nad Labem. V areálu je instalována silniční digitální váha umožňující přímou expedici kamionů.

6Vrabec Jan - DEMPRA - Výkup kovového odpadu

4.5
★★★★★
★★★★★
(30)
Březová 412/109 , Děčín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializujeme se na sběr a výkup kovového odpadu a druhotných surovin. Kovošrot vykupuje železný šrot a barevné kovy. Provádíme drobné demontáže kovových konstrukcí. Přistavení kontejnerů, nakládka a vykládka hydraulickou rukou bez čekání. Výkup papíru a kartónů. Vlastní odvoz zajištěn.

7Arega s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Rokelská 1858, Kadaň
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízí ekologickou likvidaci autovraků. Dále také odtah vozidla k likvidaci do 50 km zdarma. Výkup druhotných surovin a papíru.

8Cajdašrot s.r.o.2 pobočky

U Stavoservisu 527/1, Praha 10 – Malešice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výkup železa, barevných kovů. Vykupujeme elektromotory, startéry, alternátory, plechy, trubky, těžké železo, litina, měď, měděné kabely, auto kabely, mosaz, bronz, hliník, nerez, olovo, zinek, cín, základní desky z elektroniky a počítačů, procesory atd.

9KONSIG CZ a.s.

Sběrna druhotných surovin, výkup kovů. Likvidujeme, odvážíme a zpracováváme kovové odpady. Vykupujeme kovošrot, železo, barevné kovy, hliník, měď, bronz, olovo, zinek, mosaz a litinu. Recyklujeme kovový odpad.

10PE-servis v.o.s.1 pobočka

Kubrova 26, Nučice Bezdlužná

Vykupujeme a zpracováváme barevné a lehké kovy, elektrošrot, akumulátory, ocel, litinu, titan, wolfram a jiný odpad.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup litiny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výkup litiny najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.