Výkup niklu – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1NIMETAL, spol. s r.o. - Recyklace akumulátorů, výkup legované oceli a…3 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Svrkyně 91, Velké Přílepy Bezdlužná

Hlavním cílem společnosti je výkup a likvidace niklokadmiových a nikloželezných průmyslových akumulátorů, recyklace akumulátorů a legovaných kovových odpadů s obsahem niklu, chromu, molybdenu a kobaltu. Odvoz odpadu zajišťujeme vlastními kontejnery.

2KOVOHUTĚ ROKYCANY, a.s.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rybná 682, Praha 1 Bezdlužná

Patříme k předním zpracovatelům plochých válcovaných výrobků ve svitcích na českém trhu a na trzích střední Evropy.Naším oborem je výroba polotovarů z mědi a niklu. Nabídka plechů, fólií, drátů a ložisek.

3Jb STANNUM3 pobočky

Lidická 66, Praha 5 Bezdlužná

Naše firma se zaměřuje především na výkup cínu, cínových slitin, stěrů a odkapů a všeho s obsahem cínu. Zajišťujeme také výkup olova a barevných kovů. Pracujeme po celé ČR, po telefonické dohodě přijedeme kamkoliv.

4Vrabec Jan - DEMPRA - Výkup kovového odpadu

4.5
★★★★★
★★★★★
(30)
Březová 412/109 , Děčín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializujeme se na sběr a výkup kovového odpadu a druhotných surovin. Kovošrot vykupuje železný šrot a barevné kovy. Provádíme drobné demontáže kovových konstrukcí. Přistavení kontejnerů, nakládka a vykládka hydraulickou rukou bez čekání. Výkup papíru a kartónů. Vlastní odvoz zajištěn.

5BEPRA a.s.1 pobočka

Vykupujeme tvrdokov, speciální slitiny a slitiny s obsahem niklu.

6PRÝMAS Miloslav

4.4
★★★★★
★★★★★
(109)
Choceradská 2972/10 , Praha 4- Záběhlice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Vykupujeme druhotné suroviny, autobaterie, papír, igelit, železný šrot, barevné kovy, železo, nikl, hliník a zpracováváme kovový odpad. Provozujeme kovošrot.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup niklu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výkup niklu najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.