Výkup použitých airbagů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada specializovaných firem, které se zabývají výkupem použitých airbagů. Tyto firmy se zaměřují na odborné demontáže a recyklaci airbagů, které jsou již nevyhovující pro další použití.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1GREGOR Lukáš - Vrakoviště RENAULT

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kutnohorská 312, Praha 10 -…

Vrakoviště. Výkup a prodej náhradní dílů na Renault R5, R21, Clio, Twingo, Laguna, Megane - coupé, combi, sedan, Scenic, Espace, Kango. Nabídka motorů, převodovek, alternátorů, starterů, airbagů, chladičů, světel, kol, dveří, nárazníků a zrcátek.

2Rolenec David - autovrakoviště Škoda

Pražská 83, Neratovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vrakoviště Škoda - prodej a výkup náhradních dílů Škoda , prodej a výkup vozidel všech značek v jakémkoli stavu , ekologická likvidace vozidel. Autopůjčovna, půjčovna dodávek a přívěsů.

3Náhradní díly s.r.o. - vrakoviště Renault

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Kutnohorská 429/2, Praha 10
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se výkupem a prodejem náhradních dílů na vozy Renault. Nabízíme motory i převodovky, alternátory, startéry, airbagy, chladiče a světla či kola, dveře, nárazníky a zrcátka.

4Kubeš Libor - Airbagy a díly Semily

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vladimíra Komárka…, Semily Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a montáž airbagů, palubních desek a pásů. Věnujeme se také reaktivaci řídících jednotek na všechny typy vozů od roku 1995. K dispozici máme také spoustu dalších mechanických náhradních dílů jako kapoty, nárazníky, chladiče, plasty pod motor, výfuky, motory a další. Vše…

5Auto Alles, s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(248)
Jakub 87, Církvice

Vykupujeme a prodáváme nové a použité díly na vozy Škoda. Nabízíme servis, výměnu olejů, reaktivaci jednotek, airbagů, klimatizací a pneumatik.

6Kalaš Roman - Darocar

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Na Boleslavce 278, Praha 8-Březiněves
Otevřeno do 17:00

Provozujeme vrakoviště a vykupujeme auta a i jejich díly. Nabízíme prodej použitých i nových náhradních dílů či převodovky, elektroinstalace, navigace, karoserie, airbagy i poloosy, alternátory, disky, alu kola a další.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup použitých airbagů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výkup použitých airbagů je důležitým krokem v procesu recyklace, který pomáhá minimalizovat negativní dopad na životní prostředí.

Firmy v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí výkup použitých airbagů za výhodné ceny a zajišťují jejich bezpečnou likvidaci.