Výkup starožitného porcelánu – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1KURTEJ MILOSLAV - Starožitnosti Kutná Hora

Jungmannovo náměstí…, Kutná Hora
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Starožitnosti Kutná Hora, restaurování starožitného nábytku, prodej a výkup porcelánu, obrazů, keramiky, šperků. Velký výběr starožitných rámů, zrcadel a židlí. Starožitné hodiny, lustry a svítidla. Prodej a odkup celých pozůstalostí. Oceňování a aukce starožitností.

2Jaroslav Chod

Zabýváme se prodejem i výkupem starožitností včetně mincí. Zaslání i na dobírku. Široká nabídka sběratelských předmětů.

3Starožitnosti pod Kinskou, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Kinských 76…, Praha 5-Smíchov Bezdlužná

Prodej starožitností - starožitý nábytek, komody, obrazy, stříbro nebo zlato, prsteny a další. Provádíme také výkup.

4ANTIK MAISELOVA2 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(6)
Maiselova 38/15, Praha 1 - Josefov
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Nabízíme sortiment starožitných předmětů, šperků, diamantových šperků, drahých kamenů a židovských předmětů, převážně z období 19. století a I. poloviny 20. století. Zajišťujeme drobné opravy šperků a provozujeme směnárenskou činnost. výkup starožitností.

5STAROŽITNOSTI HUNĚK JAN

Starožitné zboží od poloviny 18. století do poloviny 20. století. Nabízíme nejrozsáhlejší sbírku míšeňského porcelánu v Evropě. Nabízíme poradenství, výkup do komisního prodeje i výkup za hotové.

6STAROŽITNICTVÍ U UHELNÉHO TRHU spol. s r.o.

Naše firma Starožitnictví U Uhelného trhu sídlí v Praze 1 na Starém městě v ulici Skořepka 8. Pamětní a výroční mince, bankovky, obrazy, šperky, keramika, sklo, porcelán, starožitnictví,starožitnosti výkup a prodej.

7ANTIKVITY PRAHA, s.r.o.

Naše firma vykupuje starožitnosti všeho druhu, avšak s omezeními danými jednak našimi prostorovými možnostmi, jednak skladbou našich zákazníků.

8Cibulka Marcel - ANTIQUESTORE1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Pražská 716, Česká Kamenice Bezdlužná

Více než 10 let se snažíme naplnit touhu svých zákazníků po originálních věcech z oboru starožitností, kde vedle interiérového vybavení najdete také široký sortiment historických stavebnin především z kamene, terakoty, dřeva, litiny, mosazi.

9STAROŽITNOSTI ANTIQUE-JIŘÍ BALAŠ

4.5
★★★★★
★★★★★
(62)
Rytířská 965/21, Praha 1
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

U nás naleznete nabídku kvalitních obrazů, šperků, hodin, porcelánu, skla, zbraní a jiných hodnotných starožitných předmětů. Starožitnosti v našem obchodě též vykupujeme.

10Šorm Jiří- BAZAR - NÁBYTEK

Na Universitním…, Praha 10
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Vykupujeme a prodáváme: - veškerý nábytek, veškeré hodiny, porcelán, sklo, obrazy, známky, pohledy, korespondence včetně odhadů. Doprava do 5 km zdarma. Provádíme také průmyslové podlahy.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup starožitného porcelánu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výkup starožitného porcelánu najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.