Výměna chladiče klimatizace – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho autoservisů, které nabízejí výměnu chladičů a klimatizací. Tyto služby jsou velmi důležité pro správnou funkci vozidla, zejména v letních měsících.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1FRISCO s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(16)
Husova 267, Příbram VI-Březové… Bezdlužná Ověřená

Naše Firma Frisco se zabývá výrobou tepelných výměníků, teplosměnných ploch, chladičů a ohřívačů pro průmyslové užití, klimatizací a vzduchotechnikou. Vyrábíme a dodáváme součásti pro klimatizace a vzduchotechniku, samostatné chladiče, výparníky či ohřívače s vlastními ventilátory v závěsném nebo…

2COMCOM, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Violková 400/7, Praha 10 - Strašnice Bezdlužná

Firma Comcom spol s r.o. působí na českém trhu již 15 let. Od svého založení se specializujeme na dodávky a montáže v oblasti Technických zařízení budov (TZB). Jedním z oborů TZB, kterým se zabýváme je vytápění - bytů, rodinných a bytových domů, veřejných objektů, hotelů, škol a vyhříváním…

3CIATIK TRADE s.r.o.

Přední výrobce klimatizačního zařízení v EU. Chladicí jednotky, tepelná čerpadla, suché chladiče, klimatizační jednotky, deskové výměníky, VZT.

4DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE - CZECH REPUBLIC spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(37)
Pobřežní 3, Praha 8 Bezdlužná

Prodáváme a poskytujeme servis výrobků DAIKIN. Nabízíme tepelná čerpadla, nízkoteplotní tepelná čerpadla, klimatizaci, chlazení, ohřev, čištění a deodorizaci vzduchu, tepelné výměníky, kotle, chladicí jednotky, chladničky, mrazničky, ledničky, kompresory pro klimatizační a chladicí přístroje,…

5TRANE ČR spol.s r.o.

Kompletní nabídka chladící a klimatizační techniky, systému topení, ventilace a klimatizace HVAC a zařízení pro jejich ovládání.

6KALIX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Rybníka 2224/14, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Působíme v oboru vzduchotechniky a klimatizace včetně servisních služeb a dopravy. Zajišťujeme projektovou dokumentaci vzduchotechniky a posuzujeme stávající systémy. Poskytujeme odborné konzultace, provádíme studie a navrhujeme řešení.

7T.RAD Czech s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(53)
Lidická 1044, Unhošť Bezdlužná

Produkce tepelných výměníků, specializace na klimatizační jednotky a chladiče výfukových plynů pro automobilový průmysl.

8Güntner AG & Co. KG, organizační složka Representative Office Czech Republic

Nabízíme výměníky tepla pro chladicí a klimatizační techniku, teplárenství, energetiku a chemický průmysl.

9AW COOL, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Jabloňová 2136/11, Praha 10 - Záběhlice Bezdlužná

Firma se zaměřuje na dodávky, instalace a servis chladičů, výměníků tepla, chladicích a mrazících boxů, temperačních zařízení, klimatizací, tepelných čerpadel, filtrací a šroubových, pístových a vysokotlakých kompresorů.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna chladiče klimatizace v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Autoservisy v oblasti Střední a Severní Čechy mají k dispozici moderní technologie a kvalifikované pracovníky, kteří zajistí rychlou a spolehlivou výměnu chladičů a klimatizací. Pokud hledáte profesionální servis pro vaše vozidlo, v oblasti Střední a Severní Čechy určitě najdete toho pravého partnera pro vaše potřeby.