Výměna gumiček stěračů – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Pneuservis Čermák1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(65)
U Závor 1373, Neratovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka opravy a montáže pneumatik na osobní i dodávkové automobily. Huštění pneumatik plynem PNEUMIX, kompletace pneumatiky s diskem. Nabídka ocelových i litých ráfků, pojistných šroubů i matic či uskladnění pneumatik. Opravy průrazů a lepení duší. Prodej náhradních dílů.

2Hrubý Libor

Lidická 566, Vlašim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej autobaterií, autodoplňků a tuningových dílů. Výroba a prodej autopotahů. Kamenná prodejna i internetový obchod.

3ČERNÝ Zdeněk

4.7
★★★★★
★★★★★
(38)
Sídliště 282, Žebrák Bezdlužná

Naše firma se orientuje na prodej náhradních dílů a príslušenství na veškeré osobní a užitkové automobily jak české tak i zahraniční výroby. Taktéž nabízíme náhradní díly a příslušenství na malé motocykly.

4Šinkovská Barbora - opravy a prodej autoskel

Specializujeme se na opravy a výměny autoskel u osobních i nákladních vozidel. Součástí služeb naší společnosti Autosklo Horní Počernice je také maloobchodní a velkoobchodní prodej autoskel.

5Režný Zdeněk - Pneuservis u Gumídka

Zajišťujeme pneuservisní čištění a lokální opravy vulkanizací a vyvažujeme nákladní pneumatiky. Dále nabízíme výměnu oleje a brzdových destiček i kotoučů.

6Martinec Aleš - Autoservis

Provoz autoservisu a pneuservisu s nabídkou leštění světel a laků, výměny čelních skel či nástřiků spodků a dutin, přípravy na STK, mechanických a klempířských prací včetně výměny olejů, rozvodů a filtrů, výměny gum a jejich nahuštění včetně kontroly stavu pneumatik a kontroly osvětlení vozu.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna gumiček stěračů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výměna gumiček stěračů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.