Výměna kompresoru klimatizace – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy je výměna kompresoru klimatizace velmi důležitá pro udržení správného chodu vozidla. Kompresor je srdcem klimatizace a jeho porucha může způsobit výrazné problémy.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE - CZECH REPUBLIC spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(37)
Pobřežní 3, Praha 8 Bezdlužná

Prodáváme a poskytujeme servis výrobků DAIKIN. Nabízíme tepelná čerpadla, nízkoteplotní tepelná čerpadla, klimatizaci, chlazení, ohřev, čištění a deodorizaci vzduchu, tepelné výměníky, kotle, chladicí jednotky, chladničky, mrazničky, ledničky, kompresory pro klimatizační a chladicí přístroje,…

2AW COOL, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Jabloňová 2136/11, Praha 10 - Záběhlice Bezdlužná

Firma se zaměřuje na dodávky, instalace a servis chladičů, výměníků tepla, chladicích a mrazících boxů, temperačních zařízení, klimatizací, tepelných čerpadel, filtrací a šroubových, pístových a vysokotlakých kompresorů.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna kompresoru klimatizace v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je nutné zajistit kvalitní výměnu kompresoru, kterou provádí odborníci s dlouholetou praxí. Výměna kompresoru klimatizace je záležitostí, kterou by měl provádět pouze zkušený technik, který má potřebné znalosti a zkušenosti. Díky tomu se zaručí, že klimatizace bude opět fungovat správně a poskytne vám příjemný pocit v horkých letních dnech.