Výměna ložiska u pračky – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho domácností, které mají starší pračky s opotřebovanými ložisky. V takovém případě je nutné provést výměnu ložisek, aby pračka opět správně fungovala.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ELEKTROMECHANIKA, výrobní družstvo2 pobočky

Klášterní 267, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí převíjení elektromagnetů, rekonstrukce, opravy elektromotorů a čerpadel. Dále nabízíme výrobu a opravy hřídelí. Opravují magnetické separátory kovů, jeřábové a upínací elektromagnety, oběhová čerpadla, dmychadla, ventilátory, elektrohydraulické přístroje ELDRO, ELHA. Provádí výměny…

2AUTOTECH JABLONEC, společnost s ručením omezeným

4.7
★★★★★
★★★★★
(200)
Souběžná 1053/25, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autodíly a příslušenství pro tuzemské i zahraniční automobily. Prodej náhradních dílů pro osobní auta a autopříslušenství a doplňků. Nabízíme autobaterie, autoskla, chladiče, karosářské díly, oleje a provozní kapaliny, zapalovací kabely, spojky, startéry, alternátory, svíčky, těsnění, tlumiče,…

3CSEN s.r.o.

Lisovací nástroje, strojní zpracování kovů a ostatních materiálů, opravárenské a zámečnické práce, dodáváme kovové konstrukce, vrata, vrátka a oplocení. Montujeme strojní celky, opravy průmyslových převodovek a výměny ložisek.

4Matějček Jan- Repase mechanických a elektrických vřeten

Provádíme opravy a repase mechanických a elektrických vřeten do průměru 190mm. Opravy provádíme včetně vyvážení rotoru, vyčištění pláště chlazení a rozvodu a výměny poškozených mechanických dílů. Nabízíme výměnu ložisek, vyvážení rotorů, diagnostiku vřeten, aj. Poskytujeme technické poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna ložiska u pračky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výměna ložisek je jednoduchý proces, který může provést každý s trochou zručnosti. Stačí si zakoupit nová ložiska a následně je vyměnit za ta stará. Pokud si nevíte rady, můžete se obrátit na odborníky v oblasti Střední a Severní Čechy, kteří vám rádi poradí a pomohou s výměnou ložisek. Díky této úpravě bude vaše pračka opět jako nová a vy se tak vyhnete nutnosti pořizovat novou.